w

Znany polski DJ walczy o życie w szpitalu. Jego mama nie miała tyle szczęścia

Znany polski muzyk, DJ i producent muzyczny walczy o życie w szpitalu. Marcin Chumowicz ledwo uszedł z życiem, kiedy w jego mieszkaniu wybuchł pożar. Niestety jego matka nie miała tyle szczęścia. Na stronie pomagam.pl ruszyła zbiórka, która ma wspomóc poszkodowaną rodzinę.

Polski muzyk w szpitalu. Do pożaru doszło w Tychach

Sponsorowane

Do ogromnej tragedii doszło w mieszkaniu rodzinnym DJ, które znajduje się przy ul. Dębowej w Tychach. Pożar wybuchł 11 czerwca. Według informacji podanych przez policję wiemy, że matka mężczyzny nie przeżyła upadku z 7 piętra, kiedy próbowała uciekać przed płomieniami. Kobieta miała 60 lat. DJ Marcin Chumowicz miał więcej szczęścia. 35-latek uratował się z płonącego mieszkania, wychodząc przez okno i przemieszczając się po rynnie do niższego lokalu, gdzie odnaleźli go ratownicy. Obecnie mężczyzna z ciężkimi poparzeniami przebywa w szpitalu, a w Internecie ruszyła zbiórka pieniędzy.

Na ten moment nie wiadomo, co było przyczyną pożaru mieszkania. Wiadomo jedynie, że w pożarze rodzina straciła cały dobytek, a brat Marcina zaapelował w Internecie o pomoc:

Sponsorowane

„Marcin, mój wyjątkowy brat, ledwie, ale dał radę. Jest ciężko poparzony i przebywa w szpitalu, ale żyje. Nasza ukochana Mama niestety nie dała rady uratować się z płomieni na siódmym piętrze. Zostawiła po sobie koszmarną wyrwę, z którą będziemy próbowali poradzić sobie już zawsze”

napisał

Trwa zbiórka na portalu pomagam.pl

Marcin Chumowicz zasłynął na polskiej scenie muzycznej jako DJ i producent muzyczny. Realizował m.in. projekt Foxall i Cocolino. Mężczyzna występował często na Festiwalu Audioriver. Organizatorzy tego wydarzenia nagłośnili całą sprawę i poprosili o wsparcie w odbudowie zniszczonego mieszkania. Celem jest zbiórka około 100 tys. złotych.

Mieliśmy przyjemność współpracować z Marcinem wiele razy, współtworzy m.in. projekty Foxall i Cocolino. Pracował też z…

Posted by Audioriver Festival on Monday, June 12, 2023
Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane