w ,

27-letnia Polka zaginęła na Kos. Na jaw wychodzą coraz bardziej niepokojące fakty

Polka zaginęła w Grecji. Anastazja Rubińska pracowała na wyspie Kos. Od jej zaginięcia minęły już cztery dni, a ustalenia policji stają się coraz bardziej zatrważające. Przed zniknięciem Polka rozmawiała ze swoim chłopakiem, natomiast świadkowie widzieli ją w towarzystwie podejrzanych mężczyzn. Co jeszcze udało się ustalić?

27-letnia Polka pochodząca z Wrocławia pracowała w hotelowej restauracji na greckiej wyspie Kos. 11 czerwca dziewczyna rozmawiała z mamą przez telefon i nic nie wskazywało na to, by wokół niej działo się coś niepokojącego. Jednak już następnego dnia kontakt z Anastazją się urwał. 27-latka zdążyła jeszcze zadzwonić do swojego chłopaka. Polka zrobiła jeszcze jedną rzecz, która może mocno niepokoić. Wysłała bliskim informację o swojej lokalizacji. Po sprawdzeniu miejsca na mapie okazało się, że było to totalne pustkowie. Rodzina dziewczyny podejrzewa porwanie, jednak nie chce podawać konkretnych informacji.

Sponsorowane

Grecka policja zatrzymała chłopaka Polki

Anastazja Rubińska była w Grecji ze swoim chłopakiem. To właśnie on 13 czerwca zgłosił jej zaginięcie. Jak twierdził, dziewczyna po pracy miała wyjść na drinka ze znajomymi, z którego już nie wróciła. Około 22:30 skontaktowała się z nim i powiedziała, że jest pijana. Oznajmiła również, że ktoś odwiezie ją do hotelu. Chwilę później chłopak Anastazji dostał od niej wiadomość z lokalizacją i z prośbą, żeby po nią przyjechał. Po dotarciu na miejsce Polki nie było. Godzinę później chłopak namierzył ponownie jej telefon, ale okazało się, że aparat jest nieaktywny. Rano zgłosił sprawę na policję. Jako że ostatnie logowanie telefonu Anastazji wskazywało inne miejsce, niż to w którym się umówili, chłopak dziewczyny został zatrzymany do wyjaśnienie sprawy.

Polka zaginęła w Grecji. Według świadków dziewczyna przebywała w towarzystwie podejrzanych osób

Sponsorowane

Ale to nie jedyny trop, którym podąża policja. Według świadków w feralną noc Anastazja spędzała czas w towarzystwie mężczyzn z Bangladeszu. Jak podaje dikaiologitika.gr mężczyźni zeznali, że zostawili Polkę, bo była pijana. Mimo to oni również zostali zatrzymani przez tamtejszą policję.

Anastazja Rubińska – wygląd

Anastazja Rubińska jest szczupłą blondynką i ma około 169 cm wzrostu. Na prawej dłoni ma świeży ślad po oparzeniu. W momencie zaginięcia miała na sobie różową sukienkę w kwiatki, niebieskie okulary przeciwsłoneczne i srebrny plecak. Osoby, które mają jakieś informacje na jej temat, proszone są o natychmiastowy kontakt z grecką policją pod numerem telefonu +302242024444 lub z Centrum Poszukiwań Osób zaginionych Itaka pod numerem +48 22 654 70 70.

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane