w ,

Pogrzeb Anastazji. Matka 27-latki nie zgadza się na jedną rzecz

Matka Anastazji, zamordowanej na wyspie Kos, wciąż nie może uwierzyć w to, że już nigdy nie zobaczy swojej córki. Z jej wypowiedzi da się wyczytać, że wciąż wierzy, iż doszło do pomyłki. Coraz więcej mówi się również o tym, gdzie odbędzie się pogrzeb Anastazji. Czy matka dziewczyny podejmie decyzję o kremacji?

Anastazję znaleziono w zeszłą niedzielę. Jej zwłoki owinięto w worek i wyrzucono na mokradłach. Zanim natrafiono na trop i odnaleziono ciało, minął prawie tydzień. Greckie upały i wilgotne środowisko sprawiły, że ciało było już w stanie zaawansowanego rozkładu. Podczas identyfikacji zwłok nie pokazano matce ciała córki. Kobieta rozpoznała swoje dziecko po nietypowym pierścionku, który dziewczyna nosiła. Dziś pani Natalia głośno mówi o tym, że ma wątpliwości i że chce zobaczyć zwłoki swojej córki.

Sponsorowane

Pogrzeb Anastazji: czy rodzina uzbiera środki na sprowadzenie ciała?

Wątpliwości pani Natalii spotęgowały się po tym jak oznajmiono, że przy ciele 27-latki znaleziono telefon firmy Apple. Bliscy dziewczyny twierdzą, że Anastazja takiego nie posiadała. Kobieta chce pochować córkę we Wrocławiu, jednak koszty sprowadzenia ciała są bardzo wysokie, a rodzina nie ma na tyle środków. W jednym z wywiadów ojciec Anastazji przyznał, że być może będą zmuszeni otworzyć zbiórkę przeznaczoną na sprowadzenie 'Nastusi’. Pani Natalia w rozmowie z Faktem przekazała, że musi ostatni raz zobaczyć córkę i absolutnie nie zgadza się na kremację. Ze strony ambasady pani Natalia miała usłyszeć propozycję pochowania córki w Grecji, które odbyłoby się na koszt państwa.

„Chciałabym, żeby prokuratura pomogła nam ją sprowadzić. I absolutnie nie zgadzam się na kremację. Chciałabym ją zobaczyć, jakikolwiek by to nie był widok”

mówiła pani Natalia Faktowi.
Sponsorowane

W ostatnich dniach policja znalazła bardzo ważny dowód w sprawie zabójstwa Polki.

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane