w ,

Zabójstwo Anastazji na Kos. Zatrzymany 32-latek z Bangladeszu wyjdzie na wolność?

W poniedziałek odbyła się sekcja zwłok Polki zamordowanej na wyspie Kos. Śledczy czekają teraz na wyniki badań toksykologicznych i histologicznych. Te ważne badania pozwolą ustalić, co dalej z 32-letnim mieszkańcem Bangladeszu. Podejrzany o zabójstwo Anastazji, wciąż przebywa w areszcie. Jednak jeśli do środy policja nie potwierdzi jego winy, mężczyzna wyjdzie na wolność…

Nagrania z monitoringu i zeznania świadków wskazują, że Anastazję po raz ostatni widziano z pięcioma podejrzanymi mężczyznami. Byli to mieszkańcy Bangladeszu i Pakistanu. 27-letnia Polka została znaleziono w niedalekiej odległości od domu jednego z nich. To właśnie 32-latek z Bangladeszu jest głównym podejrzanym w sprawie. W jego domu policja odnalazła nóż, zakrwawioną bluzę, bilet lotniczy do Włoch i długie blond włosy. Teraz kluczowym dowodem w sprawie będzie analiza DNA oraz dane z telefonów i monitoringu.

Sponsorowane

Podejrzany o zabójstwo Anastazji wciąż przebywa w areszcie. Czy policja udowodni jego winę?

Według wstępnych ustaleń przyczyną śmierci Polki, było uduszenie. Jednak lekarz, który przeprowadzał sekcję zwłok, nie był w stanie odtworzyć dokładnego mechanizmu jej śmierci. 32-letni mieszkaniec Bangladeszu potwierdził, że uprawiał z Anastazją seks za jej zgodą, a ślady zadrapań na jego ciele, są efektem niedawno przebytego wypadku. Pozostaje wierzyć, że analiza próbek pobranych z genitaliów i spod paznokci zamordowanej pozwoli ustalić i ukarać sprawcę tej tragedii.

Sponsorowane

Pogrzeb Anastazji

Ciało Anastazji już w najbliższych dniach zostanie sprowadzone do Polski, gdzie ma zostać ponownie poddane sekcji zwłok. Mama i partner Polki za zgodą lokalnej policji, również wrócili do Polski, aby przygotować się do pogrzebu. Wiemy, że pogrzeb Anastazji odbędzie się we Wrocławiu, który był jej rodzinnym miastem. Pozostałe szczegóły póki co nie są znane.

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane