w

Pociąg potrącił dwie nastolatki, które robiły sobie zdjęcia na torach

Dwie nastolatki zostały ranne po tym, jak potrącił je pociąg towarowy. Dziewczyny chciały tylko zrobić sobie selfie. Niestety w tym przypadku lekkomyślność została ukarana. Trasę wypadku zablokowano.

Pociąg potrącił dwie nastolatki. Dziewczyny trafiły do szpitala

Sponsorowane

25 sierpnia popołudniu doszło do wyjątkowo niebezpiecznej sytuacji, która mogła zakończyć się tragicznie. Dwie nastolatki udały się na tory, aby zrobić sobie efektowne selfie. Niestety nie przemyślały tego, że w każdym momencie może nadjechać pociąg. I tak faktycznie się stało. Jak udało się ustalić policji, 14-latki znajdowały się albo na torach, albo bardzo blisko nich. W tym momencie nadjechał pociąg towarowy relacji Siedlce- Suwałki. Kierujący pojazdem nie miał szans wyhamować…

14-latki robiły sobie zdjęcia na torach

Zdarzenie miało miejsce na wysokości osiedla Białostoczek w okolicy mostu kolejowego nad rzeką Białą. Nastolatki potrącił rozpędzony pociąg. Policja nie zdradza szczegółów wypadku, ani stanu zdrowia 14-latek. Wiemy jedynie, że chciały zrobić sobie zdjęcie i że żyją.

Sponsorowane

„O godz. 15:13 otrzymaliśmy zgłoszenie o potrąceniu dwóch dziewczyn przez pociąg towarowy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 14-latki podczas robienia zdjęć zostały potrącone przez pociąg towarowy. Dziewczynki przewieziono do szpitala”- poinformował oficer prasowy KMP w Białymstoku.

Policja prowadzi śledztwo w sprawie

Tuż po wypadku ruch pociągów na trasie wstrzymano na 2 godziny. Około godz. 17:35 ruch przywrócono. Pasażerowie, którzy byli w trasie dotarli na miejsca autobusową komunikacją zastępczą. Trwa śledztwo, które ma ustalić dokładne przyczyny zdarzenia.

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane