w

Pilne! Jedna osoba dorosła i trójka małych dzieci spłonęła w pożarze w Choroszczy.

Naypong, Getty Images

Trójka dzieci w wieku 3, 8 i 10 lat oraz mężczyzna w wieku 45 lat spłonęli w pożarze domu jednorodzinnego dzisiejszej nocy.

Policjanci dostrzegli płonący budynek, kiedy jechali na interwencję. Jak relacjonują: w momencie kiedy przybyli na miejsce dom był już cały w płomieniach. Nie było możliwości, aby do niego wejść.

Sponsorowane

Pożar w Choroszczy pod Białymstokiem.

Zdarzenie miało miejsce w Choroszczy pod Białymstokiem. W pożarze zginęło dwóch chłopców (3 i 10 l.), dziewczynka lat 8, oraz 45-letni mężczyzna.

Nie są znane przyczyny pożaru.

Sponsorowane

Strażacy ugasili ogień około godziny 2:30 w nocy. W akcji brało udział 8 zastępów straży pożarnej. Trójka dzieci została odnaleziona na parterze, a mężczyzna na klatce schodowej. Akcja trwała stosunkowo długo przez bardzo trudne warunki, znaczne zadymienie i płomienie we wszystkich pomieszczeniach tłumaczył mł. bryg. Piotr Chojnowski, rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Białymstoku. Na ten moment nie są znane przyczyny pożaru i nie można wykluczyć żadnej z opcji. Trwają oględziny, a na miejscu pracują śledczy.

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane