w

Patryk miał dziewczynę. Piękna blondynka stała na cmentarzu obok Sylwii Peretii

Śmierć Patryka P. i jego trzech kolegów wywołała poruszenie w całej Polsce. Uczestnicy wypadku byli bardzo młodzi i mieli przed sobą całe życie. W piątek odbył się pogrzeb kierowcy, syna Sylwii Peretti. Poza Sylwią w tłumie ludzi znalazła się jeszcze jedna szczególna osoba. Okazało się, że Patryk P. miał dziewczynę, z którą planował wspólną przyszłość.

Pogrzeb Patryka odbył się 21 lipca na Cmentarzu Grębałowskim. Podczas ceremonii matka 24-latka, znana z programu „Królowe Życie” ledwo potrafiła ustać na nogach. Kobieta często wspominała o swoim jedynaku w programie, chwaląc go za zaradność i odpowiedzialność. Niestety ich wspólna pasja do szybkiej jazdy i samochodów nie skończyła się dobrze. W trakcie uroczystości nie zabrakło wzruszających przemówień zarówno ze strony księdza jak i kolegów 24-latka. Wspomniano m.in. o tym, że kara, która spadła na Patryka, była najsurowszą z możliwych:

Sponsorowane

„Smutne bywają rozstania, z którymi nieraz trudno się pogodzić, lecz daleko smutniejsze są pożegnania, gdy ktoś nam bliski na zawsze odchodzi. Bo tak już jest urządzony ten świat, że co jakiś czas następuje zmiana pokoleń”

Patryk P. miał dziewczynę. Na pogrzebie stała obok Sylwii Peretti

Oczywistym jest, że śmierć dziecka wywołuje najwięcej cierpienia u matki. Jednak wśród żałobników nad urną Patryka znalazła się jeszcze jedna ważna osoba, dziewczyna 24-latka. Według ustaleń Super Expressu miała to być stojąca w pierwszym rzędzie blondynka w ciemnych okularach. O tym, że Patryk miał dziewczynę pewnie nikt by nie wiedział, gdyby nie odczytany na cmentarzu nekrolog. Wspomniano w nim, że był nie tylko synem, ale też chłopakiem.

Sponsorowane

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane