w

Na lotnisku Chopina stanął nietypowy paczkomat. Pasażerowie zachwyceni tym pomysłem

Duże ułatwienie na Lotnisku Chopina w Warszawie. Rzecz, której nie możesz zabrać do samolotu możesz wysłać korzystając z aplikacji InPost Mobile. Na lotnisku pojawił się Paczkomat.

Paczkomat na Lotnisku. Po co?

Sponsorowane

Na Lotnisku Chopina w Warszawie zniknął problem rzeczy, których nie można zabrać na pokład samolotu. Wystarczył paczkomat, który w mig rozwiązała problematyczną kwestię. Grupa InPost w ramach współpracy z Lotniskiem uruchomiła specjalny paczkomat, dzięki któremu zakazane rzeczy nie wylądują w koszu, a trafią pod wskazany adres. Wystarczy jedynie zapakować zabronione przedmioty na wyznaczonym stoisku i wysłać za pomocą aplikacji InPost Mobile. Paczkomat umieszczono w strefie kontroli bagażu przy przejściu Fast Track E.

Dyrektor biura ekspansji InPost o Paczkomacie

Sponsorowane

Waldemar Brzoska, dyrektor biura ekspansji InPost zaznaczył, że Paczkomat na Lotnisku jest rozwiązaniem szybkim i niedrogim. Dodatkowo redukuje stres, który związany był z wydłużeniem odprawy i ewentualnym spóźnieniem na dany lot. Brzoska podkreślił, że:

„Wartościowe przedmioty, które przez przypadek zostały w bagażu podręcznym, mogą bardzo utrudnić życie podróżnym. Trzeba je wyrzucić albo wrócić i włożyć do odprawionego bagażu rejestrowanego. To nie tylko kłopot, ale i spory stres. Teraz paczkomat rozwiązuje ten problem – można szybko i niedrogo zabezpieczyć takie rzeczy, nie wydłużając odprawy. To szczególnie ważne dla osób, które spieszą się na samolot i mogą nawet narazić się na to, że nie wejdą na pokład lub stracą pieniądze wydane na bilet. InPost słynie z innowacyjnych pomysłów i usług niedostępnych nigdzie indziej. Teraz będziemy Twoim nowym asystentem lotniczym”

Jak dokładnie ma wyglądać usługa korzystania z Paczkomatu?

Przedmioty, które nie przejdą kontroli bezpieczeństwa, będą umieszczone w worku strunowym i oklejone. Następnie pasażer, który zdecyduje się je odesłać, będzie musiał zawrócić do przejścia Fast Track E, gdzie będzie mógł zapakować przedmioty w karton i umieścić w skrytce. Paczkomat umożliwia wysyłkę krajową do innego Paczkomatu lub kurierem pod wskazany adres. Ważne, aby mieć w telefonie aplikację InPost Mobile, dzięki której wyślemy paczkę. Po odesłaniu paczki pasażer nie wraca już do poprzedniej kontroli bezpieczeństwa, a przechodzi kontrolę w strefie Fast Track. Co istotne wspomniana aplikacja, posłuży nam nie tylko do wysyłki paczki, ale też pozwoli skorzystać z innych funkcjonalności tj.:

Sponsorowane
  • Nadawanie bez etykiety – Szybkie Nadania
  • Multiskrytka
  • Bezdotykowy odbiór przesyłki
  • Wydłużony czas odbioru
  • Śledzenia przesyłek
  • Płatność za pobraniem (Blik, karta, portfel wirtualny)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane