w

27-letnia Anastazja nie żyje. Ostatni opublikowany przez Polkę post chwyta za serce

Historią Anastazji Rubińskiej żyła w ostatnim czasie cała Polska. Niestety najgorszy scenariusz sprawdził się i wczoraj odnaleziono zwłoki wrocławianki. Jej niespodziewana śmierć boli tym bardziej, że Anastazja miała całe życie przed sobą, była młoda i miała wiele planów. Ostatni wpis Anastazji zamieszczony w mediach społecznościowych sprawia, że trudno powstrzymać łzy.

Poszukiwania 27-letniej Polki trwały od zeszłego poniedziałku. Anastazja nie wróciła do domu ze spotkania ze znajomymi. Okazało się, że młodziutka Polka była widziana z butelką wina w towarzystwie pięciu podejrzanych mężczyzn. Szybko ustalono, że byli to mieszkańcy Bangladeszu i Pakistanu. Szczególnie jeden z nich, zwrócił uwagę policji, był to 32-letni obywatel Bangladeszu. Po pierwszym przesłuchaniu wyszło na jaw, że mężczyzna uprawiał z Polką seks, a potem odwiózł ją na miejsce, w którym miała spotkać się z chłopakiem. Niestety kamery monitoringu nie potwierdziły jego wersji. Dziś wiemy, że Anastazja prawdopodobnie została uduszona. Jej ciało w stanie rozkładu leżało porzucone w worku na północy wyspy Kos.

Sponsorowane

Ostatni wpis Anastazji Rubińskiej

Historia Anastazji nie ma szczęśliwego zakończenia. Trudno ukryć łzy smutku przeglądając profile dziewczyny w mediach społecznościowych. Widać na nich, że Anastazja była piękną dziewczyną, która czerpała z życia pełnymi garściami. W jej ostatnim wpisie na Facebooku czytamy:

Sponsorowane

„Nie czekaj. Czas nigdy nie będzie idealny”

Wpis został dodany 2 kwietnia, kiedy młoda Polka przebywała w Mediolanie. Widzimy na nim Anastazję, elegancko ubraną, uczesaną i umalowaną, która pozuje w jednym z najpopularniejszych miejsc w mieście. Pod postem nie zabrakło polubień i komentarzy znajomych 27-latki. Jeden z nich brzmiał:

„Myślę, że nagłówek powinien wyglądać w ten sposób „cudowna osoba w cudownym miejscu, czyli odpowiednia osoba w odpowiednim miejscu. No i te anielskie włosy!!!”

Śledząc profil Anastazji możemy dowiedzieć się, że mieszkała w Holandii, a do Grecji wyjechała w celach zarobkowych. Z chłopakiem, który przebywał z nią w Grecji, była w związku od 2013 roku. Zakochani lubili podróżować. Wspólnie odwiedzili Turcję, Hiszpanię, Francję, Monte Carlo, Curacao, Tunezję i Egipt. Niestety dziś już wiemy, że była to ostatnia ich wspólna podróż.

Sponsorowane

Don't wait. The timing will never be perfect.

Posted by Anastazja Rubinska on Sunday, April 2, 2023

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane