w ,

Szokujące ustalenia śledczych ws. Anastazji. Podejrzany oglądał te filmy od miesięcy

Sprawa zamordowanej Polki na wyspie Kos wciąż jest na językach ludzi z całego świata. Tym bardziej, że każdego dnia wychodzą na jaw nowe ustalenia śledczych ws. śmierci Anastazji. Okazuje się, że główny podejrzany od dawna pobierał filmy z gwałtami. Czyżby 32-latek dużo wcześniej przygotowywał tę makabryczną zbrodnię?

Anastazję poszukiwano przez sześć dni. Niestety finał poszukiwań okazał sie tragiczny. Polkę zamordowano i porzucono w worku na śmieci. Niedługo później zatrzymano mieszkańca Bangladeszu Salahuddina S. 32-letni mężczyzna był widziany w towarzystwie Polki chwilę przed jej zaginięciem. Wkrótce policjanci odkryli w jego domu ślady wskazujące na to, że to on mógł zamordować Polkę. Dziś na jaw wyszły kolejne ustalenia śledczych, którzy prześwietlili telefon 32-latka.

Sponsorowane

Nowe ustalenia ws. Anastazji. Podejrzany planował gwałt…

Salahuddin S. nie przyznaje się do zarzutów stawianych przez policję. We wtorek odbyło się kolejne przesłuchanie. Jak na razie mężczyzna przebywa w więzieniu na Kos, jednak wkrótce ma być przetransportowany do więzienia poza wyspą. Termin rozprawy nie został jeszcze wyznaczony. Zebrany materiał dowodowy wskazuje na to, że to właśnie on zamordował Polkę. Poza śladami znalezionymi w jego domu, policja odtworzyła również historię w jego telefonie. Okazało się, że 32-latek wyszukiwał w Internecie informacje o tym, jak usunąć historię lokalizacji GPS, oraz jak usunąć dane. Greckie media poinformowały również o tym, że mieszkaniec Bangladeszu pisał smsy do znajomego we Włoszech, w których znalazła się informacja, że musi opuścić Grecję, gdyż zrobił coś strasznego.

Podejrzanemu grozi dożywocie

Sponsorowane

Okazuje się, że to jednak nie wszystko, co udało się ustalić greckiej policji. Według informacji podanych przez portal News 24/7 Banglijczyk pół roku wcześniej pobierał i oglądał filmy o gwałtach. Jeśli informacje okażą się prawdziwe, będzie to oznaczało, że makabryczną zbrodnię planował od dawna, a Anastazja mogła być zupełnie przypadkową ofiarą. Jeżeli 32-latek zostanie skazany za gwałt i brutalne morderstwo, prawdopodobnie spędzi w więzieniu resztę życia.

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane