w

Zaginięcie 27-letniej Anastazji. Znaleziono jednoznaczne ślady na ciele zatrzymanego

Polka, Anastazja Rubińska zaginęła na wyspie Kos 12 czerwca. Kontakt z dziewczyną urwał się około godziny 23:00. W ciągu kilku dni poszukiwań zatrzymano pięciu obywateli Pakistanu i Bangladeszu. Na ciele jednego z mężczyzn znaleziono ślady zadrapań. Czy nowe fakty w sprawie zniknięcia Anastazji okażą się przełomem w sprawie?

Anastazja Rubińska z Wrocławia wyjechała do Grecji wraz ze swoim chłopakiem. Dziewczyna pracowała w luksusowym hotelu w mieście Marmari i regularnie kontaktowała się z mamą. Ostatni telefon wykonała w niedzielę 11 czerwca. Dzień później Polka umówiła się ze znajomymi na drinka, niestety ze spotkania już nie wróciła. W nocy zadzwoniła do swojego chłopaka i powiedziała mu, że jest pijana, ale wróci do domu z kimś na motocyklu. Chwilę później 28-letni partner dostał wiadomość z lokalizacją, jednak gdy przyjechał na miejsce, Anastazji tam nie było.

Sponsorowane

Nowe fakty w sprawie zaginięcia Anastazji. Znaleziono mocne dowody

Najnowsze informacje podane przez portal newsbomb.gr wskazują, że w piątek 16-stego czerwca zatrzymano pięciu podejrzanych w sprawie, byli to obywatele Pakistanu i Bangladeszu. Czwórka z nich po przesłuchaniu, została zwolniona do domu. Zatrzymano jedynie 32-letniego mieszkańca Bangladeszu, który usłyszał zarzut porwania. Powodem zatrzymania było przyznanie się podejrzanego do uprawiania seksu z Anastazją, a także ślady na ciele mężczyzny. 32-latek miał na skórze zadrapania i ślady walki. Mieszkaniec Bangladeszu zeznał, że zostawił Anastazję w miejscu, w którym umówiła się ze swoim partnerem. Nagrania z monitoringu nie potwierdziły tej teorii. Przeszukano również dom podejrzanego i znaleziono w nim blond włosy, a także bilet lotniczy zakupiony po zaginięciu Polki.

Sponsorowane

Zeznania świadków są niepokojące

Również zeznania sąsiadki nie przemawiają na korzyść mężczyzny. Kobieta widziała, jak 32-latek biegł, ubrudzony trawą i kukurydzą. Mężczyzna na wyspie zajmował się porządkowaniem ogrodów i pomocą rolnikom, jednak od kilku miesięcy nie miał pracy. Świadkowie, którzy po raz ostatni widzieli Polkę, zeznali, że była w towarzystwie pięciu mężczyzn, którzy robili zakupy. Następnie Anastazja miała odjechać z jednym z nich na motocyklu. Właściciel minimarketu potwierdził, że widział jak dziewczyna popijała małe wino. Jak wynika z ustaleń Tanea.gr grecka policja rozważa w tym przypadku działalność grupy przestępczej, a do sprawy włączyli się śledczy z wydziału zabójstw.

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane