w

Nie żyje uwielbiany przez wszystkich dziadek Józek. Przegrał walkę z chorobą

Każdy użytkownik TikToka znał doskonale konto Dziadka Józka, który wraz ze swoją córką udostępniał w sieci zabawne filmy. W ostatnim czasie kobieta podzieliła się smutną wiadomością. Dowiadujemy się z niej, że dziadek Józek nie żyje…

Dziadek Józek miał na TikToku ponad 300 tysięcy fanów. Przyciągnął widzów ogromnym poczuciem humoru i dystansem do siebie. Jego taneczne filmiki rozbawiały do łez. Swoją 'karierę’ na TikToku zaczął podczas pandemii koronawirusa. Jego córka Monika Jaskólska w „Dzień dobry TVN” tak wspominała początki nagrań:

Sponsorowane

„Zaczęło się w pierwszej fali pandemii. Byliśmy odizolowani i to był smutny czas dla nas. Tata nie mógł mnie początkowo odwiedzać. Już chodziłam po ścianach, jeszcze z trójką dzieci w domu. Zaczęłam nagrywać TikToki, początkowo prywatnie i pokazywałam je znajomym, a ci prosili mnie o nagrywanie kolejnych”

Nie żyje dziadek Józek. Znany TikToker miał 77 lat

Sponsorowane

Dziadek Józek odszedł w wieku 77 lat. Mężczyzna przegrał walkę z chorobą. Córka Monika udostępniła w sieci wzruszające nagranie:

„Bardzo długo zastanawiałam się, jak wam to powiedzieć, ale stwierdziłam, że skoro tak z tatą przez ostatnie lata komunikowaliśmy się z wami, to tak samo skończymy tą jego piękną drogę. Tata odszedł dziś o pierwszej dziesięć. Jest już tam, już go nie boli”

Pod postem Moniki zawrzało, a fani zaczęli słać kondolencje i słowa pocieszenia:

„Wyrazy współczucia dla Ciebie , teraz już tata odpoczywa jest mu tam dobrze nie cierpi, zapamiętamy go takiego uśmiechniętego pełnego energii”

Sponsorowane

„Dziękujemy za Wasz uśmiech dla nas. Za Wasze ciepło. Skladam kondolencje”

„Tak mi przykro, wyrazy współczucia. Miała Pani wspaniałego Tatę”

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane