w ,

Wiemy, co stało się z 27-letnią Anastazją, która zaginęła w Grecji

Najgorsze przeczucia matki Anastazji sprawdziły się. Anastazja Rubińska nie żyje. Polkę znaleziono martwą pod drzewem w pobliżu jeziora Alikes. Znamy pierwszą nieoficjalną przyczynę śmierci 27-latki.

Anastazja Rubińska była młoda, piękna i miała przed sobą całe życie. Dziewczyna wyjechała do Grecji, gdzie pracowała w jednym z hoteli. Niestety od poniedziałku dziewczyna zapadła się pod ziemię. Anastazji szukała grecka policja, agencja detektywistyczna, a także rodzina, która zaraz po otrzymaniu informacji o jej zaginięciu wyjechała na Kos.

Sponsorowane

Nie żyje Anastazja Rubińska. Polka została uduszona?

Ciało Anastazji znaleziono w niedzielę, po tygodniu poszukiwań. W momencie odnalezienia zwłoki były w stanie mocnego rozkładu. Ciało dziewczyny zapakowano w torbę i porzucono na północnym wybrzeżu Kos. Miejsce w którym odnaleziono Polkę znajdowało się w niedalekiej odległości od domu głównego podejrzanego. Przypomnijmy, że w sprawie zatrzymano pięciu mieszkańców Bangladeszu i Pakistanu. To właśnie z nimi Polkę widziano po raz ostatni. Jeden z mężczyzn przyznał się do uprawiania seksu z Anastazją, a na jego ciele znaleziono ślady zadrapań i szarpaniny. Natomiast w jego mieszkaniu odnaleziono blond włosy i ślady DNA zmarłej. Nieoficjalnie podaje się, że przyczyną śmierci Polki było uduszenie. Na ten moment ciało Anastazji zostanie poddane sekcji zwłok i dopiero wtedy poznamy oficjalną wersję tego co wydarzyło się na greckiej wyspie.

Sponsorowane

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane