w

Minął miesiąc od wypadku w Krakowie. Na miejscu zdarzenia taka niespodzianka…

Miejsce wypadku w Krakowie do niedawna upamiętniały znicze i kwiaty. Dziś tego wszystkiego już nie ma. Zaledwie miesiąc po zdarzeniu na bulwarze Czerwieńskim pojawiło się zupełnie coś innego. Ten widok zaskakuje…

Jeszcze miesiąc temu cała Polska żyła wypadkiem do którego doszło w centrum Krakowa. Jednej nocy zginęło czterech młodych mężczyzn, których zgubiła brawura i wiara w nieśmiertelność. Po zdarzeniu wyszło na jaw, że kierowca nie dość, że pędził z zawrotną prędkością, to jeszcze był pijany. Okazało się, że Renault Megan prowadził Patryk P. syn znanej celebrytki, Sylwii Peretti. Po tej informacji w sieci rozpętała się prawdziwa burza, pełna osądów, krytyki i hejtu.

Sponsorowane

Miejsce wypadku w Krakowie, miejscem schadzek imprezowiczów

Patryk P. stracił panowanie nad kierownicą, uderzył w słupy sygnalizacyjne, dachował, a auto zatrzymało się, uderzając w betonowy mur na bulwarze Czerwieńskim. Po tej ogromnej tragedii na miejscu pojawiła się masa zniczy i kwiatów. Dziś to samo miejsce, już nie przypomina o wypadku. 15 sierpnia dziennikarze portalu o2 udali się tam. Widok, który zastali, mocno ich zaskoczył. Zamiast szklanych zniczy na murku pojawiły się szklane butelki po piwach. Grupka młodych ludzi urządziła sobie z samego rana imprezkę. Mimo że młodzi ludzie początkowo utrzymywali, że nie wiedzą, co tu się zdarzyło, już chwilę później mówili:

„Co pan tutaj robi? Po co te wszystkie zdjęcia? Chodzi o ten wypadek, prawda?”

Sponsorowane

Miasto żąda od Peretti olbrzymiego odszkodowania

Dziennikarze o2 wręcz odnieśli wrażenie, że imprezowicze wybrali to miejsce z premedytacją. Widok imprezujących nastolatków zaskakuje, a o wypadku przypominają tu już tylko połatane prowizorycznie fragmenty muru. Przypomnijmy, że władze miasta zażądały odszkodowania za wyrządzone szkody, które wstępnie oszacowano na 150 tys. złotych.

Sponsorowane

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane