w

Tajemnicza wiadomość na grobie Anastazji. Uwagę przykuwają dwa słowa…

Grób Anastazji Rubińskiej zamordowanej na greckiej wyspie Kos, wciąż zdobi morze wiązanek i kwiatów. W ostatnim czasie między kwiatami pojawiła się jedna nietypowa rzecz. Na grobie Anastazji ktoś pozostawił list. Co można z niego wyczytać?

Od śmierci Anastazji Rubińskiej minęły już prawie dwa miesiące. 27-letnia Wrocławianka zaginęła w nocy z 12 na 13 czerwca. Jej zmasakrowane ciało odnaleziono dopiero po tygodniu. Zwłoki były już w stanie zaawansowanego rozkładu. Anastazja wyjechała do Grecji wraz ze swoim chłopakiem. Na wyspie pracowała w luksusowym hotelu. W feralną noc wydarzyło się coś strasznego i ślad po dziewczynie zaginął. Ostatecznie udało się zatrzymać 34-letniego mieszkańca Bangladeszu. W jego domu znaleziono blond włosy, poplamioną krwią koszule i bilet do Włoch, zakupiony po zaginięciu 27-latki. Salahuddin S. usłyszał zarzuty gwałtu i zabójstwa i trafił do więzienia o zaostrzonym rygorze.

Sponsorowane

Pogrzeb Polki odbył się 15 lipca

Ciało Polki sprowadziła prokuratura. Matka dziewczyny zidentyfikowała zwłoki na podstawie rzeczy osobistych. Niedługo po tym odbył się pogrzeb Anastazji. Polka spoczęła na cmentarzu Osobowickim we Wrocławiu na grobie swojej babci. Uroczystość odbyła się bez udziału osób z zewnątrz. Po ponad trzech tygodniach od pogrzebu grób Anastazji wygląda całkiem podobnie jak 15 lipca. Wiązanki kwiatów są już uschnięte, ale od niedawna w miejscu pochówku 27-latki pojawił się tajemniczy liścik. Kto go zostawił i co napisał?

Sponsorowane

List na grobie Anastazji.

Jeden z żałobników zostawił między kwiatami kartkę na której można wyczytać: „Wiadomość dla Ciebie”. Kolejne słowa, które można rozszyfrować to „miłował” i „swego”. Mogą to być urywki Biblii lub słowa modlitwy za duszę Polki. Biorąc pod uwagę, że tusz nie jest rozmyty, można wnioskować, że karteczka pojawiła się na nagrobku niedawno. Poza tajemniczym listem wzrok przykuwa jeszcze znicz, na którym czytamy: „kochamy, pamiętamy”. Te symbole, świadczą, że śmierć Anastazji wciąż porusza i pozostaje w pamięci wielu osób.

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane