w

Rusza kurs jasnowidzenia u Krzysztofa Jackowskiego. Najbardziej zaskakuje cena

Krzysztof Jackowski to na chwilę obecną najpopularniejszy polski jasnowidz. Mężczyzna chętnie opowiada o swoich wizjach na kanale na YouTube. Jednak teraz znany profeta poszedł o krok dalej i zaproponował swoim widzom kurs wizjonerstwa. Ile kosztuje kurs u Krzysztofa Jackowskiego?

Z pomocy Krzysztofa Jackowskiego korzysta nie tylko policja, ale też osoby prywatne. Jasnowidz pomaga rozstrzygnąć zagadki zaginięć i morderstw. Jak sam twierdzi na swoim koncie ma już 700 odnalezionych osób oraz około 100 innych zagadek kryminalnych. Jednak profeta zajmuje się również bardziej przyziemnymi rzeczami. Jackowski wypowiada się na temat zadań maturalnych, pogody na lato czy kryzysu gospodarczego. O swoich przeczuciach jasnowidz opowiada na kanale YouTube. W ostatnim czasie Krzysztof mocno zaskoczył swoich widzów, oznajmiając, że ma w planach kurs wizjonerstwa.

Sponsorowane

Kurs u Jackowskiego można obecnie nabyć w cenie promocyjnej

Wydawać by się mogło, że umiejętności jasnowidza są czymś wrodzonym, a wręcz nadprzyrodzonym. A okazuje się, że nie do końca tak jest. Sam Jackowski postanowił podzielić się z chętnymi tajnikami swojego jasnowidzenia. Jak to możliwe? Według Krzysztofa w kursie może wziąć udział każdy, jednak ze świadomością, że nie każdy może umiejętność wizjonerstwa posiąść. Jak twierdzi profeta, pewnych umiejętności każdy może się nauczyć. Na uczestników kursu, czekają pomoce naukowe przygotowane przez jasnowidza. W trakcie jego trwania, uczestnicy mają także zająć się analizą zagadek, które rozstrzygnął Jackowski. A ile trzeba zapłacić za wspomniany kurs? Jak donosi radiozet.pl kurs, który mogłoby się wydawać będzie bardzo drogi, kosztuje zaledwie 577 zł. Jest to początkowa cena promocyjna, cena regularna to 940 zł. Mimo wszystko niecałe 1000 zł za możliwość przewidywania przyszłości… to niezbyt wygórowana cena.

Sponsorowane

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane