w

Krzysztof Jackowski otarł się o śmierć. Trafił na stół operacyjny

Krzysztof Jackowski zasłynął dzięki swoim proroczym wizjom. Najpopularniejszy polski jasnowidz pomógł rozwiązać wiele zagadek zaginięć i morderstw. Swoimi poczynaniami dzieli się na kanale w serwisie YouTube. Ostatnio Krzysztof Jackowski zdradził, że w przeszłości przeszedł poważną operację.

Krzysztof Jackowski podzielił się ostatnio informacjami na temat swojego zdrowia. Okazuje się, że słynny jasnowidz miał bardzo poważne problemy z sercem i konieczna była operacja. O chorobie dowiedział się przez przypadek, kiedy nagle stracił przytomność.

Sponsorowane

„Spieszyłem się do domu… Jechałem jeszcze nieswoim autem z Warszawy… I pamiętam ten moment, kiedy to stanąłem na dwupasmówce pod Warszawą… Jadąc na Bydgoszcz, stanąłem na CPN-ie, szybko zatankowałem na trasę, żeby już do Człuchowa dojechać i – pamiętam – wybiegłem z tego CPN-u i biegiem do samochodu. A kiedy dobiegłem do samochodu, zrobiło mi się słabo”

Pracownik stacji zauważył, że Krzysztofowi coś się dzieje, jednak Jackowski zbagatelizował swoje zesłabnięcie i pojechał w dalszą trasę. Nie zdążył dojechać daleko, kiedy ponownie poczuł ucisk w klatce piersiowej i zjechał na kolejny CPN. Jackowski przyznał, że w tym momencie myślał, że umrze. Zadzwonił na pogotowie, a ratownicy stwierdzili nieprawidłowości w pracy serca. Mimo to Krzysztof nadal nie chciał pojechać do szpitala, zapalił papierosa i znów zemdlał. Następnego dnia obudził się w szpitalu:

„Nazajutrz na reanimacji w Szpitalu Bielańskim w Warszawie odzyskiwałem świadomość i zdawałem sobie coraz bardziej sprawę, że to nie są żarty”

wspomina Jackowski
Sponsorowane

Krzysztof Jackowski przeszedł operację

Ostatecznie okazało się, że Jackowski musi mieć wymienione zastawki serca na sztuczne, gdyż choruje na stenozę aortalną. Do operacji doszło 1 czerwca 2016 roku w dniu jego urodzin.

„Prędzej czy później każdemu z nas przyjdzie stanąć przed momentem, w którym nasz udział w tym filmie – w którym się często denerwowaliśmy, harowaliśmy, zatracaliśmy, byliśmy szczęśliwi – on się kończy. I te koniec najczęściej następuje w kompletnie nieoczekiwanym momencie”

zakończył swój wywód Krzysztof
Sponsorowane

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane