w

Tomasz Komenda śmiertelnie chory. Była narzeczona zdradziła jego tajemnicę

Tomasz Komenda jest śmiertelnie chory. Informację o stanie zdrowia ujawniła jego była partnerka, po tym, jak wokół pary rozpętała się burza medialna. Mianowicie o Komendzie i jego byłej narzeczonej zrobiło się głośno w momencie gdy Anna ujawniła, że Tomasz nie chce płacić na syna alimentów.

O Tomaszu Komendzie słyszała cała Polska. Mężczyzna został skazany na 25 lat więzienie za gwałt i morderstwo. Po 18 latach sąd przyznał się do błędu i uniewinnił go. Po wyjściu na wolność Tomasz zaczął układać sobie życie. Dostał pracę w Fundacji Braci Collins, a także zaręczył się i urodziło mu się dziecko. Jednak sielanka nie trwała zbyt długo.

Sponsorowane

4,5 tys. zł alimentów to według Tomasza stanowczo za dużo

Obecnie synek mężczyzny – Filip, ma 2-latka, a na światło dzienne wychodzą kolejne doniesienia dotyczące Komendy. Sąd przyznał mężczyźnie alimenty w wysokości 4,5 tysiąca złotych, o które zamierza się spierać. Według niego wysokość alimentów jest przesadzona. Po aferze, która w ostatnim czasie rozpętała się wokół pary, Anna Walter nie wytrzymała. Zaczęła ujawniać szczegóły z ich wspólnego życia.

Sponsorowane

Zdenerwowana Anna Walter wyjawia szczegóły życia z Tomaszem

Anna odniosła się do stawianych jej zarzutów. Według internautów kobieta pławi się w luksusach i niepotrzebnie narzeka. Ta stanowczo temu zaprzeczyła. Jak twierdzi, Tomasz nie był skory do dzielenia się pieniędzmi i nie wywiązywał się ze swojego obowiązku alimentacyjnego. Anna poszła o krok dalej i zdradziła, że Tomasz bywał agresywny, a pieniądze otrzymane w ramach zadośćuczynienia trwonił na alkohol, narkotyki i kolegów. Przypomnijmy, że w ramach odszkodowania Tomasz otrzymał 13 mln złotych.

„Kiedy Tomek wydawał pieniądze na kupno apartamentów, które stoją puste lub zamieszkują tam członkowie rodziny, na narkotyki i alkohol, kiedy rozdawał pieniądze na lewo i prawo wszystkim swoim kolegom, jego syn mieszkał w zadłużonym mieszkaniu obrośniętym grzybem. Bo Tomek zostawił mnie ze wszystkimi problemami. Po prostu przestałam mu być potrzebna”

mówiła Anna

Tomasz Komenda śmiertelnie chory. Sensacyjne doniesienia byłej partnerki

Sponsorowane

Była partnerka Komendy w rozmowie z Super Expressem wyjawiła jeszcze jeden skrzętnie skrywany sekret Tomasza. Okazało się, że Komenda podczas jednej z rozpraw przyznał się, że jest śmiertelnie chory i ma nowotwór z przerzutami. Tylko dzięki tej informacji Anna wycofała się z zeznań złożonych na policji, w których oskarżyła mężczyznę o groźby dotyczące Filipa. Konkretnie chodziło o straszenie dziewczyny porwaniem syna. Jak twierdzi Anna, jako że nie chciała niszczyć mężczyźnie ostatnich lat życia, zlitowała się nad nim i wycofała zeznania. Próbowała również dogadać się z Tomaszem polubownie, ale on nie jest zainteresowany takim rozwiązaniem sprawy, dlatego za niedługo para ponownie stanie przed sądem.

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane