w

Tajemniczy mail od Tomasza Komendy. Mężczyzna odniósł się do licznych zarzutów

Tomasz Komenda kolejny raz pojawił się na językach całej Polski. Wszystko przez byłą partnerkę, Annę Walter, która wyjawiła szczegóły ich wspólnego życia. Komenda przerwał milczenie i skwitował całe zamieszanie jednym zdaniem.

Tomasz Komenda znany jest całej Polsce przez wyrok sądu w którym został niesłusznie skazany na 25 lat więzienia. Mężczyzna został oskarżony o gwałt i morderstwo. Jednak po 18 latach zebrane dowody sprawiły, że sąd uniewinnił Tomasza i przyznał mu 13 milionów zadośćuczynienia.

Sponsorowane

W stronę Tomasza popłynęła masa zarzutów kierowanych przez najbliższą rodzinę

Na chwilę obecną wokół Komendy ponownie zrobiło się głośno i mężczyzna prawdopodobnie ponownie pojawi się w sądzie. Tym razem powodem rozprawy sądowej mają być alimenty, które według Tomasza są zdecydowanie za wysokie. W związku z zamieszaniem wokół całej sprawy zaczęły się pojawiać wywiady z byłą partnerką, mamą i bratem Komendy.

Każda z tych osób ma do Tomasza jakiś zarzut. Po pierwsze była partnerka Anna Walter przyznała, że Tomasz bywał agresywny, dużo pił i zażywał narkotyki. Oprócz tego najbliższa rodzina mężczyzny powiadomiła, że Komenda zerwał z nimi kontakt i kierują nim osoby, które spychają go na dno. Całą historię podkręciły informacje podane przez Walter, jakoby Tomasz miał być śmiertelnie chory.

Sponsorowane

Tomasz Komenda przerwał milczenie?

Zarzutów w stronę mężczyzny jest wiele, jednak do tej pory nie doczekały się one żadnej odpowiedzi ze strony najbardziej zainteresowanego. Do tej pory… W ostatnim czasie na e-maila Wirtualnej Polski wpłynęła odpowiedź mężczyzny. Według informacji podanych przez WP w wiadomości, której nadawcą miał być Tomasz, znalazła się taka informacja:

„Przepraszam, ale ja już nie udzielam wypowiedzi”

Źródło: viva_magazyn/Instagram
Sponsorowane

Czy słowa te zostały wysłane przez Komendę? Tego nie wiemy, ale jak widać, mężczyzna chce się stanowczo odciąć od mediów. Wirtualna Polska zebrała informacje wśród osób związanych z Tomaszem. Jedna z nich podsumowała newsy o Komendzie:

Nie ma się co dziwić. To człowiek głęboko skrzywdzony. Trzeba przecież pamiętać, że siedział przez 18 lat w więzieniu, gdzie, nie ma co się bać takich słów, był systematycznie gnębiony, czy wręcz gnojony, zarówno przez współwięźniów, jak i przez „klawiszy””

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane