w

Skandal w restauracji w Poznaniu. Właściciele wywiesili oburzającą kartkę na drzwiach

To miał być dobry żart, a skończyło się olbrzymią aferą. Właściciel jednego z poznańskich lokali powiesił na drzwiach kartkę, która mocno nie spodobała się klientom restauracji. Kartka na drzwiach restauracji niosła za sobą jeden wymowny przekaz.

Prowadzenie lokalu gastronomicznego może okazać się niemałym wyzwaniem. Duża konkurencja na rynku, znalezienie odpowiedniej kadry i wciąż rosnące koszty towarów i usług potrafią zniechęcić wielu restauratorów. Dlatego wielu z nich zamyka swoje firmy, a pozostali muszą zmierzyć się z gniewem i frustracją wynikającą z wciąż nowych wyzwań i oczekiwań. Bywają też i tacy, którzy próbują dać upust emocjom wykorzystując do tego pewną formę żartu. Tak było w przypadku właścicieli poznańskiej restauracji.

Sponsorowane

Kartka na drzwiach restauracji, a na niej ten napis

„Dzieci i psy- wstęp tylko w kagańcu”– taki napis pojawił się na drzwiach poznańskiej restauracji. Niestety ten rzekomy żart nie przypadł do gustu klientom i skończył się wielkim skandalem. Czy właściciele faktycznie próbowali zażartować, czy kontrowersyjne hasło miało inny cel? Okazuje się, że lokal na którego drzwiach pojawiła się kartka w najbliższych dniach ma zostać zamknięty. Być może miał to być oryginalny pomysł na przyciągnięcie klientów, chociaż w ostatnich dniach działalności? Tak czy inaczej jedno jest pewne, że w sieci zawrzało, a zdenerwowani internauci wylali falę hejtu na restauratorów. Wśród komentarzy czytamy:

Sponsorowane

„Rozumiem, że nie każdy lubi wrzaski czy płacz dzieci – spoko, każdy ma do tego prawo, ale to zwyczajna dyskryminacja. Jeśli jest przyzwolenie na coś takiego, to zaraz będą kartki, że obcokrajowcom wstęp wzbroniony, albo rudym, albo na wózkach inwalidzkich”

„Poznańska knajpa wpuszcza dzieci tylko w kagańcu. Serio? Nie rozumiem jak można tak podle traktować kogokolwiek”

„Dobrze, że nie trzeba przywiązywać przed drzwiami i mogą, chociaż wejść do środka”

Jak poinformował portal epoznan.pl skandaliczny napis znikł dopiero po czterech dniach, a właściciele musieli mocno tłumaczyć się ze swojego poczucia humoru.

Sponsorowane

na drzwiach poznańskiego bistro…

Posted by epoznan.pl on Monday, July 3, 2023

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane