w

Na grobie Kacpra Tekieli pojawił się wyjątkowy przedmiot.

Źródło: magazyn_na_szczycie/ Instagram, nasz_dziennik/ Instagram

Od śmierci Kacpra Tekieli minął już ponad miesiąc. Znany alpinista zginął tragicznie podczas swojej wyprawy w szwajcarskie Alpy. Pod koniec maja odbył się jego pogrzeb. Kacper spoczął na Cmentarzu Oliwskim w Gdańsku. Dziś dziennikarze „Super Expressu” pojawili się ponownie w miejscu pochówku męża Justyny Kowalczyk. Jak wygląda grób Tekieli po miesiącu czasu? Okazało się, że na grobie wspinacza pojawił się wyjątkowy przedmiot.

38-letni Kacper Tekieli zginął w trakcie realizacji projektu zdobycia wszystkich alpejskich 4-tysięczników. Wspinacz runął z wysokości 1200 m, a jego ciało znaleziono dopiero drugiego dnia. Śmierć męża naszej mistrzyni olimpijskiej wstrząsnęła całą Polską. Kibice i fani biegaczki wspólnie z nią przeżywali stratę, której doświadczyła.

Sponsorowane

Jak wygląda grób Kacpra Tekieli miesiąc po pogrzebie?

Dziś po ponad miesiącu od pogrzebu Kacpra, dziennikarze „SE” sprawdzili jak wygląda grób Kacpra. Miejsce pochówku alpinisty każdego dnia odwiedzało masa osób. Na miejscu czekał na nich wyjątkowy widok. Na grobie pojawił się czekan, który od lat zabierany był przez Kacpra na górskie wycieczki.

Sponsorowane

Justyna Kowalczyk stara się żyć tak jak nauczył ją Kacper.

Po pogrzebie męża, Justyna Kowalczyk stara się żyć 'normalnie’. W trakcie pochówku biegaczka wygłosiła wzruszającą mowę, w której obiecała, że będzie żyć tak jak nauczył ją tego Kacper. Już dzień po pogrzebie zabrała Hugo na górskie wędrówki. Po jednej z wypraw napisała:

„Na pewno go nie zawiodę. Zrobię wszystko, by wychować Hugotka na tak wspaniałego człowieka, jakim był Kacper. Żeby nasz chłopczyk dał komuś tyle szczęścia, ile dostałam ja. Będziemy żyć, jak nauczył nas Kacper. Pełnią. Będziemy zwiedzać świat i zdobywać szczyty” 

Sponsorowane

W jednym z ostatnich postów Justyna opublikowała zdjęcie gór na którym widzimy napis: „Hugo i me met pa”, co można przetłumaczyć jako: „Hugo i ja spotkaliśmy tatę”. Tekst zapisany w notatniku może oznaczać, że Justyna tylko w górach czuje bliskość zmarłego męża.

Zobacz również:

Sponsorowane
  • Źródła:
  • sport.goniec.pl Zewnętrzne źródło
  • Miniatura:
  • Źródło: magazyn_na_szczycie/ Instagram, nasz_dziennik/ Instagram

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane