w

Sprzedał liść ze „świętego drzewa” w Parczewie. Kwota przyprawia o zawrót głowy

Adam Kościańczuk wystawił na aukcję liść. Jego cena już osiągnęła zawrotną cenę, a internauci wręcz biją się o niego w komentarzach. Dlaczego? Okazuje się, że liść pochodzi z drzewa w Parczewie, gdzie zdarzył się cud. O co dokładnie chodzi i do jakiego cudu doszło w województwie lubelskim.

Cud w Parczewie? Co tam się wydarzyło?

Sponsorowane

Wokół drzewa w Parczewie zrobiło się głośno po tym, jak ogłoszono, że jest z nim związany pewien cud. Jak wskazują niektóre osoby, podobno doszło tam do objawienia, a na drzewie można było dostrzec wizerunek Matki Boskiej. W związku z tym jeden z mężczyzn postanowił wystawić liść z wspomnianego wyżej drzewa na aukcję. Jej wynik przeszedł najśmielsze oczekiwania.

Początkowo Kościańczuk wystawił liść na Allegro, gdzie w krótkim czasie jego cena urosła do 110 zł. Jako że portal aukcyjny zablokował tę aukcję, mężczyzna wystawił go na Facebooku, gdzie odbywa się jego licytacja. Jej termin upłynął 22 maja o godz. 21.38. Cena liścia początkowa wynosiła 50 zł, jednak szybko została przebita o 100 zł, 350 zł, 555 zł i wstępnie osiągnęła ponad 1 tys. złotych. Okazuje się, że akcja ta nie jest żadnym żartem i ma szczytny cel. Sam inicjator napisał:

„Zabawa z przymrużeniem oka, ale cel jak najbardziej prawdziwy i szczytny.

Sponsorowane

„Chciałbym, aby Parczew był znany ze swojej wyjątkowej historii, tradycji i wspaniałych ludzi. Wyszło, jak wyszło, ale trzeba ten szum przekuć w coś pożytecznego”

To nie pierwsza taka akcja zorganizowana przez Kościańczuka

Adam Kościańczuk na którego profilu odbywa się aukcja, często angażuje się w różne zbiórki dla potrzebujących. Mężczyzna zasłynął dwa lata temu, kiedy zorganizował akcje „Masz przerąbane” w której oferował pomoc w rąbaniu drzewa. Swoim zaangażowaniem przyciągnął sponsorów, dzięki którym zaczął sprzedawać gadżety pod tym samym hasłem. Pieniądze ze sprzedaży zasiliły wtedy konto I Kliniki Psychiatrii, Psychoterapii i Wczesnej Interwencji. Tym razem cel jest równie szczytny. Osoba, która wylicytuje liść wesprze Psychiatrię Dziecięcą w Lublinie.

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane