w

Tomasz Komenda zniknął z życia publicznego. Co dzieje się z mężczyzną?

Tomasz Komenda stał się znany po tym jak po 18 lat spędzonych w więzieniu został uniewinniony i otrzymał olbrzymie odszkodowanie. Co jakiś czas na światło dzienne wychodzą kolejne newsy dotyczące jego życia. W ostatnim czasie media obiegła informacja, że Tomasz zerwał kontakt z rodziną. Co mogło być tego powodem?

Tomasz odsunął się od rodziny i nie odbiera telefonów

Sponsorowane

O Tomaszu Komendzie ponownie zrobiło się głośno po tym, jak jego partnerka ujawniła, że mężczyzna nie płaci alimentów i bywa agresywny. Z relacji kobiety wynikało, że Tomasz prowadził hulaszcze życie, a ona wraz z synem ledwo wiązała koniec z końcem. Niedługo później głos zabrała matka i brat Tomasza. Najbliższa rodzina przyznała, że chłopak zerwał z nimi kontakt, nie odbiera telefonów, a jego decyzjami steruje starszy brat, który niekoniecznie chce dla Komendy dobrze. Zaczęto snuć przypuszczenia, dlaczego Tomasz odsunął się od rodziny, która do końca walczyła o jego uniewinnienie. Sam zainteresowany nie odniósł się do doniesień na swój temat. Dzięki czemu Polacy poznali i uwierzyli tylko w jedną wersję przedstawianą przez jego najbliższych. Dobry kolega Komendy, Remigiusz Korejwo, nie był aż tak ostry w swoich osądach i wypowiedział się w wywiadzie dla Faktu.

„Znam Tomka od tej dobrej strony. Zawsze wydawał mi się bardzo spokojny, nawet wycofany. Wiadomo, kij ma dwa końce. Jeżeli Tomek się nie wypowiada, to nie można w stu procentach dawać wiary jednej stronie. Prawda być może leży pośrodku. Nie chciałbym krzywdzić żadnej ze stron”

Co dalej z Tomaszem Komendą?

Sponsorowane

Z Tomaszem próbował się skontaktować serwis film.wp.pl jednak próba nawiązania rozmowy skończyła się mailem w którym Tomasz miał napisać:

„Przepraszam, ale ja już nie udzielam wypowiedzi”

Portal film.wp.pl skontaktował się z osobą z otoczenia Tomasza, która przyznała, że takie zachowanie nie jest w żadnym stopniu dziwne, ani inne, gdyż Komenda od zawsze był niestabilny emocjonalnie i psychicznie:

„To zawsze był ktoś mocno niestabilny emocjonalnie i psychologicznie. Nasza relacja od samego początku oscylowała między wielką bliskością, a totalnym odrzuceniem. On już tak ma, nie ma w tym nic dziwnego. Teraz jest faza odrzucenia, totalnie to rozumiem”

Sponsorowane

Według informacji udzielonych przez Annę Walter, podczas rozprawy dotyczącej sprawy o alimenty, Tomasz przyznał, że ma nowotwór z przerzutami i pozostało mu niewiele lat życia. Wiele osób ocenia, że jego wycofanie może być spowodowane właśnie chorobą i słabymi rokowaniami mężczyzny. Na ten moment ustalono jedynie, że Komenda miał poddać się leczeniu i jego stan zdrowia miał ulec poprawie.

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane