w ,

Zwłoki Anastazji są już w Polsce. Matka otworzyła trumnę, by zobaczyć ciało

Anastazję Rubińską zamordowano na wyspie Kos. Młoda Polka wyjechała tam w celach zarobkowych. Mimo że od jej śmierci minęły już ponad trzy tygodnie, ciało dopiero niedawno sprowadzono do Polski. Matka dziewczyny zidentyfikowała Anastazję i ostatecznie potwierdziła tożsamość córki. Teraz pozostała jeszcze kwestia organizacji pogrzebu. Ojciec 27-latki zwierzył się Faktowi i wypowiedział wyjątkowe smutne słowa, dotyczące młodej Polki.

Śmierć Anastazji wstrząsnęła zarówno Polakami jak i grecką społecznością. Tragedia miała miejsce w nocy z 12/13 czerwca. Od tego czasu bliscy Anastazji musieli radzić sobie z falą hejtu

Sponsorowane

Polska prokuratura sprowadziła zwłoki do kraju

Zabójstwo Polki w Grecji wstrząsnęło opinią publiczną w Polsce i na greckiej wyspie Kos. Anastazję brutalnie zgwałcono i zamordowano. Śledztwo w sprawie ustalenia sprawcy tej zbrodni trwa. Bliscy Anastazji przeżywają teraz potwornie trudne chwile, a przed nimi jeszcze uroczystości pogrzebowe. Ciało Anastazji sprowadziła polska prokuratura. Dzięki temu rodzina zamordowanej nie musiała robić tego na własny koszt. W rozmowie z Faktem tata Anastazji mówił:

Sponsorowane

„Już nie możemy jej pomóc, możemy ją tylko godnie pochować (…) Żeby to wszystko jakoś przetrwać, żeby to już było za nami, ten czas do pogrzebu jest najtrudniejszy”

mówił Andrzej Rubiński

Ciało Anastazji zostało zidentyfikowane przez jej matkę

Zwłoki Anastazji odnaleziono po 6 dniach poszukiwań. Upał panujący w Grecji sprawił, że znajdowały się w stanie zaawansowanego rozkładu. Kiedy matka przebywała na wyspie, nie pokazano jej cała córki. Identyfikacja odbyła się przy pomocy pierścionka, który Polka nosiła. Dopiero w Polsce matka mogła na 100% przekonać się, że w trumnie znajdują się zwłoki 27-latki. Andrzej Rubiński zdradził, że żona rozpoznała Anastazję po kilku szczegółach i już nie mają żadnych wątpliwości, że znalezione ciało należy do niej.

Sponsorowane

„Żona była w prokuraturze, pokazano jej ciało, po pewnych szczegółach rozpoznała Anastazję, nie mamy już żadnych wątpliwości, że to nasza córka. Prokurator powiedział, że możemy się zająć organizacją pogrzebu. Będziemy teraz szukać firmy pogrzebowej”

Gdzie obecnie przebywam i co dzieje się z domniemanym zabójcą Anastazji?

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane