w ,

Niewiarygodne relacja chłopaka Anastazji Rubińskiej… Przeżywa istny koszmar

Wiadomość o śmierci Anastazji Rubińskiej wywołała prawdziwą burzę w Internecie. Aż trudno uwierzyć, jak duża fala hejtu wylała się na partnera dziewczyny i na samą Polkę. Część internautów wręcz oskarżyła 27-latkę, twierdząc, że „sama jest sobie winna”. Czytając komentarze na temat Polki, aż ciężko je w jakikolwiek sposób skomentować. Chłopak zamordowanej Anastazji, również nie ma lekko…

Najbliżsi Anastazji muszą zmierzyć się z olbrzymią tragedią, jaka ich dosięgnęła. Już sama śmierć młodej osoby jest czymś okropnym, a jeżeli do tego dochodzi podejrzenie o gwałt i zabójstwo, tym bardziej ciężko jest uwierzyć w ogrom tragedii, jaka spotkała 27-latkę i jej najbliższych. Niestety, nawet w obliczu tak strasznych wiadomości w Internecie nie brakuje zawistnych komentarzy. Trzeba przyznać, że najmocniej oberwało się samej Anastazji i jej chłopakowi.

Sponsorowane

Chłopak zamordowanej Anastazji musi zmierzyć się z falą hejtu

Chłopak Anastazji pracował wraz z dziewczyną w greckim hotelu. Para znała się od 2013 roku. Zakochani często podróżowali, na ich profilach można znaleźć zdjęcia z wielu egzotycznych podróży. Dziś na obu profilach możemy znaleźć również okropne komentarze, które nie baczą na cierpienie najbliższych Anastazji.

Sponsorowane

„Kiedy w końcu europejki nauczą się, że nie chodzi się z ciapkami, nie nawiązuje bliskich kontaktów. Dlaczego kobiety puszczają się z tymi brudasami? W Egipcie, Grecji to codzienność, nie tylko tam. Ile jeszcze dziewczyn musi przypłacić życiem by tępe dzidy w końcu zrozumiały”

napisała Renata na profilu chłopaka Anastazji

Niestety to nie jedyny koszmarny wpis, który możemy znaleźć w mediach społecznościowych. Hejterzy sugerują, że Anastazja zdradziła chłopaka, dlatego karma szybko do niej wróciła itp.:

„Szybka karma do niej wróciła za zdradę chłopaka”

„Teraz szukaj mądrzejszej, a nie ładniejszej”

Sponsorowane

„Będzie dobrze. Takich dziewczyn na blond farbowanych z doklejanymi rzęsami jest na pęczki. Powodzenia”

Najokrutniejsze w tym wszystkim jest to, że hejtujący nawet nie wiedzą, co tak naprawdę wydarzyło się na Kos, gdyż policja nie podała jeszcze ostatecznej wersji zdarzeń. Poza okrutnymi i oceniającymi komentarzami nie brakuje również osób, które na tragedii Anastazji chcą zarobić. Jeden z użytkowników o imieniu Michał napisał:

„Wyrazy współczucia. Wpadajcie do mnie na kanał, będą rasy i konkursy z nagrodami”

Sponsorowane

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane