w ,

Poruszające wyznanie chłopaka Anastazji. Ujawnił treść ich ostatnich sms-ów

Anastazja Rubińska zginęła w nocy z 12/13 czerwca. Po 6-dniowych poszukiwaniach odnaleziono jej ciało, a grecka i polska policja rozpoczęły poszukiwania mordercy. Dziś po ponad trzech tygodniach chłopak Anastazji, który był wraz z nią na wyspie zabrał głos i ujawnił treść ostatnich smsów.

Polka wyjechała do Grecji wraz ze swoim chłopakiem. Para była ze sobą już ponad 10 lat. Zakochani dużo podróżowali, marzyli o rodzinie i własnym domu. Niestety tych marzeń już nigdy nie uda im się zrealizować. 27-latkę brutalnie zamordowano, a jej chłopak musiał wrócić do Polski sam. W sprawie gwałtu i zabójstwa Polki zatrzymano mieszkańca Bangladeszu. Mężczyzna nie przyznaje się do winy, ale śledczy na podstawie zebranych dowodów zatrzymali Salahuddina S. i dziś przebywa on w więzieniu o podwyższonym rygorze. W związku z całą sprawą partner Anastazji postanowił ujawnić treść ostatnich wiadomości, które pisał wraz z Anastazją.

Sponsorowane

Chłopak Anastazji zabrał głos. Udzielił wywiadu dla greckiego portalu prothoterma.gr

Grecki portal prothoterma.gr opublikował rozmowę Michała z Anastazją. Wynika z niej, że chłopak tuż przed całym zdarzeniem ostrzegał 27-latkę, aby z nikim nie jechała. Według 28-latka w feralny dzień Anastazja poparzyła sobie rękę w pracy, co wywołało w niej duże zdenerwowanie i złość. Jako że ręka niesamowicie ją bolała, Michał domniema, że jego partnerka mogła chcieć zdobyć narkotyki, aby uśmierzyć ból po oparzeniu:

Sponsorowane

„Była z tego powodu bardzo zdenerwowana. Tego dnia zjadła bardzo mało i myślała, że alkohol i marihuana złagodzą jej ból. Nie znała wcześniej zabójcy”

mówił Michał

Michał twierdzi, że Anastazja nie znała wcześniej głównego podejrzanego

28-latek dodał, że nikt z otoczenia Anastazji, ani ona sama, nie znali wcześniej Salahuddina S. Kiedy dziewczyna wysłała mu trzykrotnie wiadomość o swojej lokalizacji, natychmiast wyruszył na jej poszukiwania. Anastazja zawsze odbierała telefon, a tego dnia pierwszy raz tego nie zrobiła:

„Pewnie myślała o kupieniu od niego marihuany. Po alkoholu, który wypiła, nie zdawała sobie sprawy z niebezpieczeństwa, w jakim się znalazła (…)  Martwiłem się, bo zawsze odbierała telefon. Potem powiadomiłem jej matkę i policję”

Sponsorowane

W ostatniej wiadomości jaką chłopak otrzymał od Anastazji przeczytał, że ktoś ją odwiezie na motocyklu. Jego odpowiedź na tą informację była krótka: „nie, nie rób tego”.

W rozmowie z greckim portalem Michał dodał jeszcze:

„Bałem się o nią. Anastazja próbowała oprzeć się gwałtowi, ale w końcu stało się najgorsze”

Co 28-latek myśli o zatrzymanym Salahuddinie S.?

Sponsorowane

28-letni Polak odniósł się jeszcze do samego Salahuddina S. W wywiadzie czytamy:

„Przerzucanie odpowiedzialności z zabójcy na ofiarę jest niesprawiedliwe. Zabójca Anastazji miał w przeszłości kłopoty z prawem, ale nadal spędził kilka lat w Grecji, prawdopodobnie oglądając filmy o gwałtach i korzystając z opieki społecznej. Żyjemy w czasach, w których osoba przebywająca w miejscu uważanym za cel turystyczny może stać się ofiarą, jeśli spożyje zbyt dużo alkoholu”

Na koniec dodał:

„Nienawidzę zabójcy Anastazji. Mam nadzieję, że będą go torturować w więzieniu do końca życia”

Sponsorowane

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane