w

Ile kosztuje wizja Krzysztofa Jackowskiego? Profeta podał konkretną kwotę

Krzysztof Jackowski jest najpopularniejszym jasnowidzem w Polsce. Znany profeta nie traci formy i od lat pomaga rozstrzygnąć zagadki dotyczące zaginięć i morderstw. Założył nawet kanał na YouTube, gdzie publikuje wizje dotyczące Polski i świata. Z usług jasnowidza mogą skorzystać również osoby prywatne. Ile kosztuje taka przyjemność? Cennik Jackowskiego okazuje się niezbyt wygórowany.

Profeta z Człuchowa stał się już marką samą w sobie. Jasnowidz jak sam twierdzi posiada olbrzymi dar, który pozwala mu przewidzieć wiele rzeczy. Dlatego też na kanale na YouTube regularnie pojawiają się filmy, w których profeta dzieli się swoimi wizjami. Oczywiście nie wszystkie przepowiednie później się spełniają i należy przyjmować je z dużą dozą dystansu, jednak istnieje spore grono szczerych fanów, którzy wierzą w dar Krzysztofa i czekają na kolejny jego filmik.

Sponsorowane

Cennik Jackowskiego jest wyjątkowo przystępny

Przeciętny Kowalski być może nieraz z chęcią skorzystałby z pomocy Jackowskiego, lecz pozostaje obawa, ile tak znacząca porada może kosztować. Okazuje się jednak, że cennik Krzysztofa wcale nie jest tak wygórowany, jak mogłoby się wydawać. Jasnowidz wychodzi na przeciw ludziom i poza kanałem na YouTube, prowadzi również biuro w Człuchowie, a także jeździ do 'klientów’ do Gdańska, Warszawy i Katowic. Mimo nadmiaru pracy profeta nie szaleje z cenami i od lat bierze taką samą kwotę za przepowiednię. W rozmowie z magazynem „Viva” zdradził, że swoją pomoc wycenia na 250 zł od wielu lat. Jest ona stała i niezależna od rodzaju problemu czy poziomu trudności:

„Mam stały cennik od lat. To jest 250 złotych za pomoc. Czy to jest dużo, mało? Wydaje mi się, że to uczciwa cena. Tak jak uczciwa jest moja praca”

Sponsorowane

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane