w

Brat Komendy przerwał milczenie. Wyjawił całą prawdę, nie przebierając w słowach

Nie cichnie afera wokół Tomasza Komendy. Po tym jak mężczyzna sprzeciwił się płaceniu zbyt wysokich alimentów, głos zabrały: żona, matka a teraz młodszy brat Komendy. Kto mówi prawdę?

Tomasz Komenda znany jest głównie przez niesprawiedliwy wyrok, przez który spędził aż 18 lat w więzieniu. Po latach nazwisko mężczyzny ponownie pojawiło się w mediach. Tym razem powodem są zbyt wysokie alimenty zasądzone na syna Filipa.

Sponsorowane

Nie cichnie afera wokół Komendy

Pierwszą osobą, która odniosła się do całej sytuacji była Anna Walter. Była partnerka Komendy, której zarzucono pławienie się w luksusach zdementowała te informacje i przyznała, że stara się wraz z dzieckiem o mieszkanie socjalne. Anna przyznała, że Tomasz pieniądze z zadośćuczynienia, przeznaczył na hulaszcze życie i dzielenie się z kolegami. Zdenerwowana kobieta zdradziła również, że Komenda często bywał agresywny, a także groził, że porwie ich syna.

Brat Tomasza Komendy potwierdził słowa matki

Sponsorowane

W ostatnim czasie na temat Komendy wypowiedziała się również jego matka, która przyznała, że Tomasz zupełnie odciął się od rodziny, a jego życiem steruje starszy brat. Według niej Maciek nie ma dobrego wpływu na Komendę i spycha go na dno. Do całej sytuacji wmieszał się również młodszy brat Tomasza – Krzysztof. Ten potwierdził słowa matki, Teresy Klemeńskiej. W rozmowie z portalem Onet Krzysztof przyznał, że ma ogromny żal do brata, który nie docenił starań rodziny, która tyle lat walczyła o jego uniewinnienie. Młodszy brat przyznał, że faktycznie, tak jak mówi mama, Komendą steruje Maciek, który nie ma na niego dobrego wpływu:

„Przykro się patrzy na upadek człowieka, o którego walczyliśmy. Poświęciliśmy mu połowę swojego życia, a on w parę miesięcy po wyjściu z więzienia zapomniał, kto przy nim był. Odwrócił się od nas bez mrugnięcia okiem. Zostawił nas jak śmieci (…) Jeszcze usłyszymy o Tomku, bo to dopiero początek jego upadku. Gdy się obudzi, będzie sam. Już jest sam, bo wkoło niego pozostali tylko świetni aktorzy, którzy znikną, gdy skończą grać spektakl”

Młodszy brat Tomasza Komendy rzucił też nowe światło na byłą partnerkę brata – Annę Walter. Według Krzysztofa kobieta była jego z bratem tylko dla korzyści finansowych:

„Korzystała, ile mogła, póki nie została odstawiona na boczny tor”

Sponsorowane

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane