w

Wparowali do kafejki z kijem bejsbolowym i połamali kobiecie nogi. Tak wyglądają

Atak w kafejce internetowej w Gnieźnie. Do wielkiego dramatu doszło 16 lipca. Bandyci uzbrojeni w kij bejsbolowy wtargnęli do kafejki i brutalnie pobili kobietę. Policja opublikowała zdjęcia wandali i prosi o kontakt każdego, kto rozpoznaje sprawców zdarzenia.

Był środek nocy, kiedy pod drzwiami kafejki przy ulicy Wawrzyńca w Gnieźnie pojawił się rosły mężczyzna. Zaraz za nim pojawił się drugi ze sprawców. Mężczyzna był zamaskowany i trzymał w dłoniach kij bejsbolowy. Obaj mężczyźni wtargnęli do środka i pobili przebywającą tam kobietę. Napastnicy byli wyjątkowo brutalni i połamali niewinnej kobiecie nogi. Zaraz po tym zabrali z kasy cały utarg. Było to około tysiąca złotych. Policjanci z Gniezna opublikowali nagranie, na którym widać twarz jednego ze sprawców. Trwają poszukiwania wandali.

Sponsorowane

Atak w kafejce internetowej. Policja szuka sprawców

Do zdarzenia doszło 16 lipca. Od tego czasu minął już prawie miesiąc, a policjantom wciąż nie udało się złapać przestępców. Funkcjonariusze zaapelowali do mieszkańców Gniezna i okolic o pomoc:

„Jeżeli rozpoznają państwo osoby widoczne na nagraniu, prosimy o kontakt. Każda informacja może okazać się ważna dla ustalenia sprawców tego czynu objętego postępowaniem. Gwarantujemy anonimowość”

Sponsorowane

W jaki sposób można poinformować służby? Policjanci z Gniezna zapewniają anonimowość i proszą o kontakt pod numerem: 47 77 21 283 ( od pon. do pt. w godzinach 7.30- 15.30). Można również napisać e-mail asp. szt. Tomaszowi Przybyłowiczowi, który prowadzi sprawę: [email protected]. Inną formą kontaktu jest zgłoszenie pod numerem 47 77 21 211 (do dyżurnego policji w Gnieźnie) lub mailowo: [email protected]

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane