w ,

Poszukiwana 27-letnia Anastazja nie żyje. Policja znalazła ciało młodej Polki

Smutne wieści napłynęły dziś z Grecji. Anastazja Rubińska poszukiwana od tygodnia przez policję i rodzinę nie żyje. Na jaw wyszły brutalne szczegóły jej śmierci.

Anastazja Rubińska wyjechała do Grecji wraz ze swoim chłopakiem. Dziewczyna pracowała tam w jednym z luksusowych hoteli. Młoda Polka wyszła na drinka ze znajomymi, a do domu już nie wróciła. Policja zatrzymała pięciu mężczyzn, z którymi Anastazję widziano tuż przed jej zniknięciem. Zeznania 32-letniego mieszkańca Bangladeszu totalnie nie pasowały policjantom. Dziś znaleziono ciało Anastazji i najgorszy z możliwych scenariuszy okazał się prawdziwy.

Sponsorowane

Anastazja Rubińska nie żyje. Policja znalazła ciało

Mama dziewczyny od początku podejrzewała najgorsze. Kobieta jak najszybciej kupiła bilety do Grecji, by pomagać w poszukiwaniach córki. Wynajęto nawet specjalną grupę detektywistyczną, która od samego początku zakładała „najgorszy scenariusz”. 27-letnią Polkę odnaleziono w okolicy Alykes, około kilometra od domu głównego podejrzanego. Ciało dziewczyny było w stanie zaawansowanego rozkładu. Morderca ukrył je w trzcinach. Część znajdowała się w torbie, Anastazja miała na sobie ubrania. Policja zabezpieczyła miejsce, w którym znaleziono Polkę, a jej rzeczy osobiste zostały wysłane do badań. W sprawie Anastazji zatrzymano 32-latka z Bangladeszu, ale też jego współlokatora, który zeznał, że dziewczyny nie było w ich domu. Nagrania z monitoringu pokazują coś zupełnie innego…

Sponsorowane

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane