w

Dramat 16-letniej Wiktorii. W jednej chwili jej szczęśliwe życie zamieniło się w koszmar.

To miał być miły wieczór spędzony ze znajomymi na koncercie Sanah. Wiktoria już dawno kupiła bilet i nie mogła się doczekać, kiedy obejrzy swoją ulubioną artystkę na scenie. Niestety w jednej chwili jej plany i marzenia legły w gruzach. 16-letnia Wiktoria Nawrot walczy o życie w szpitalu, a jej rodzina apeluje o pomoc.

Wiktoria pochodzi ze Swarzędza pod Poznaniem. 16-latka skończyła pierwszą klasę kosmetologii, a po wakacjach wraz z koleżankami i kolegami miała usiąść w szkolnej ławce. Niestety Wiktoria długo do szkoły nie wróci. Nastolatka uległa 20 sierpnia poważnemu wypadkowi. Na chwilę obecną jej stan jest krytyczny, a lekarze walczą o jej życie.

Sponsorowane

16-letnia Wiktoria Nawrot jechała z siostrą na koncert Sanah

Wiktoria jechała na koncert Sanah wraz ze swoją siostrą Roksaną. Wiktoria siedziała na tylnym siedzeniu, a Roksana obok kierowcy, który nagle zjechał na lewy pas. Sekundę później w tył pojazdu uderzył drugi samochód, co sprawiło, że samochód, którym jechały siostry, uderzył w drzewo. Kierowca oraz Roksana, która siedziała z przodu, wyszli z wypadku praktycznie bez szwanku. Niestety Wiktoria nie miała tyle szczęścia.

Sponsorowane

Wiktoria przeszła tracheotomię

Wiktoria była zakleszczona w samochodzie. Po wyciągnięciu jej z wraku natychmiast trafiła na blok operacyjny. Dziewczynę udało się uratować. Niestety chwilę później lekarze przekazali rodzinie dramatyczne wiadomości. Aż trudno uwierzyć w to, co powiedzieli. Okazało się, że każda możliwa kość czaszki uległa złamaniu. Dodatkowo w oko Wiktorii wbił się odłamek, który mógł spowodować, że Wiktoria nie będzie widziała. Dalej było jeszcze gorzej: złamany kręgosłup, wybite zęby, połamana żuchwa i ręce oraz uszkodzony mózg. Rodzina Wiktorii jest załamana. Tym bardziej, że lekarze zasugerowali im poszukanie ośrodka dla osób w śpiączce. Rodzice nastolatki zaapelowali o pomoc i założyli zbiórkę środków na leczenie i rehabilitację córki:

„Trudno znaleźć taki ośrodek, gdzie zajmą się pacjentami, za których oddycha respirator. Oczywiście szukamy, ale pewnie będzie to ośrodek prywatny, a takie są bardzo drogie. Dlatego zdecydowaliśmy się założyć zbiórkę. Chcemy jej zapewnić najlepszą opiekę i rehabilitację po wypisaniu ze szpitala. Ta może potrwać nawet lata”

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane