w

Antoni Macierewicz ujawnił oświadczenie majątkowe. Uwagę przykuwa jego samochód

Antoniego Macierewicza chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Jak na polityka przystało, ma on swoich zwolenników, jak i przeciwników. Jedno jest pewne, że jest to postać, która budzi wiele skrajnych emocji. W ostatnim czasie ujawniono oświadczenie majątkowe Antoniego Macierewicza, a wszyscy zwrócili uwagę tylko na jeden szczegół. Chodzi o samochód Macierewicza.

Antoni Macierewicz studiował historię na UW. W swojej karierze był posłem „Solidarności”, ministrem spraw wewnętrznych, posłem Ruchu Odbudowy Polski i Ligi Polskich Rodzin, a także ministrem obrony narodowej. Polityk był jednym z założycieli Zjednoczenia Chrześcijańsko-Narodowego. Obecnie najbardziej kojarzony jest ze sprawą katastrofy Smoleńskiej. Komisja została powołana w 2016 roku, a od 2018 roku, jej przewodniczącym jest Antoni Macierewicz. Na jej powołanie przeznaczono już ponad 31 mln złotych.

Sponsorowane

Oświadczenie majątkowe Macierewicza – szczegóły

W ostatnim czasie na stronie Sejmu pojawiło się oświadczenie majątkowe polityka. Czytamy w nim, że Antoni Macierewicz zgromadził:

Sponsorowane
  • 1908 zł i 65 groszy – są to środki w walucie obcej
  • 22.000.00 zł – na lokacie
  • 249137,16 zł – konto żony
  • 249137,16 – obligacje
  • 175299,39 zł – fundusze PKO TFI/ PKO PTE

Samochód Macierewicza to niemiecki Passat

W oświadczeniu majątkowym Macierewicza jeden szczegół zwraca szczególną uwagę. Mowa tu o jego samochodzie. Były szef MON posiada niemieckiego Volkswagena Passata z 2008 roku. Jak widać, mimo nie najlepszych stosunków PiS z Niemcami, politykowi nie przeszkadza posiadanie auta wyprodukowanego w Niemczech.

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane