w

Piotr Kraśko nie miał litości dla ministra. Tak zakończył wieczorne „Fakty”

Wtorkowe Fakty TVN pozostaną w pamięci widzów na długo. Wszystko przez prowadzącego program Piotra Kraśko, który w dość żartobliwy sposób zapowiedział materiał Macieja Mazura, dotyczący Roberta Telusa. O co poszło i czemu Fakty zakpiły z ministra rolnictwa?

Piotr Kraśko jest jednym z nielicznych dziennikarzy i prezenterów w Polsce, którzy pozwalają sobie na dość luźne komentarze na antenie. Swoją 'frywolną postawą’ przyciąga wielu Polaków na Fakty emitowane na antenie TVN codziennie o godz. 19:00. Tym razem Piotr wypowiedział słowa, które na pewno rozbawiły większość widzów przez telewizorami. Na koniec wydania wyemitowano materiał o ministrze rolnictwa i się zaczęło…

Sponsorowane

Fakty zakpiły z ministra rolnictwa

Autorem materiału był Maciej Mazur, który znany jest z ciekawych anegdot i ciętego humoru. W związku z tym Piotr Kraśko postanowił żartobliwie zapowiedzieć nadchodzący materiał. I tak Kraśko z szerokim uśmiechem na twarzy i energicznym ruchem rąk powiedział:

Sponsorowane

„Czy można jakoś połączyć Roberta Telusa, gaśnicę i wojnę w Ukrainie? Okazuje się, że dla ministra rolnictwa nie ma rzeczy niemożliwych. A swoją drogą, zastanawiam się, jak się czuje polityk, gdy ktoś mu mówi: a wiesz, w Faktach był o tobie materiał. Tak, a kto robił? Maciej Mazur”

Dalej było jeszcze ciekawiej. Maciej Mazur stworzył prześmiewcze nagranie dotyczące Roberta Telusa i jego przechwałek na temat „ratowania polskiego rolnictwa”. Maciej mówił:

„Tym krótkim filmem na TikToku minister zgasił wszystkich. Chwilę później wygasił jednak też sam film. Może uznał, że wywoła pożar albo że będą się śmiać”

Po czym dodał, że kompromitujące ministra nagranie, w którym tak właściwie oczernił swoich kolegów, szybko zniknęło z TikToka:

Sponsorowane

„I tu niektórzy mogli poczuć się dziwnie. Bo przez ostatnie lata, a konkretnie przez osiem lat w tym gabinecie zasiadali partyjni koledzy pana ministra, więc to trochę jakby zarzucać im nieróbstwo” – mówił w materiale Maciej Mazur.

Całość skwitował Piotr Kraśko, który podtrzymując ton materiału powiedział:

„Bezpieczeństwo w rolnictwie jest bardzo ważne. Należy unikać samozaorania”

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane