w , ,

Zima nie odpuszcza: mróz, śnieg i oblodzone jezdnie.

imantsu, Getty Images

Kilka słonecznych dni dało mieszkańcom Polski nadzieje na nadejście wiosny. Zima jednak nie pozwala o sobie zapomnieć i wciąż daje się we znaki szczególnie kierowcom, którzy muszą być przygotowani na znaczne utrudniania w najbliższych dniach.

Nad Polską dominuje niż, który miesza w pogodzie w całym kraju.

Sponsorowane

Niskie ciśnienie znad Skandynawii, polarno-morskie powietrze napływające z północnego-zachodu, płytki niż z układem frontów…te wszystkie czynniki kształtują obecnie pogodę w naszym kraju. I tak poniedziałek upłynął nam pod znakiem niżu, który przyciągnął ciemne chmury, śnieg, deszcz i deszcz ze śniegiem. Co ciekawe w niektórych regionach pojawiły się również burze. Temperatury w ciągu dnia oscylowały pomiędzy 0-5 stopni Celcjusza.

Noc z poniedziałku na wtorek nie przyniesie zbyt wielu zmian. Nadal możemy spodziewać się różnego typu opadów. To ważna informacja szczególnie dla kierowców, którzy rano wyruszą do pracy. Warto zdjąć nogę z gazu, gdyż jezdnie będą mokre i oblodzone.

Sponsorowane

Kolejne dni nie przyniosą większych zmian.

Niestety prognozy na początek marca nie są optymistyczne. W kolejnych dniach nie spodziewajmy się żadnych większych zmian. Nadal będzie zimno i mokro, możemy spodziewać się również mocniejszych porywów wiatru.

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane