w ,

Planujesz wakacje w Grecji? Uważaj na przebiegłych restauratorów.

bojanstory, Getty Images Signature

Polacy bardzo często wybierają Grecję jako kierunek swoich podróży. Kraj oferuje piękne widoki, dużo atrakcji, a także smaczne jedzenie. Na to ostatnie skusiła się młoda para Yessica Yarnall i Adam Hagauna. Ich kolacja w restauracji okazała się być prawdziwym koszmarem.

Romantyczna kolacja zamieniła się w koszmar.

Sponsorowane

Restauracja znajdowała się na wyspie Mykonos na Morzu Egejskim. W tym rajskim miejscu łatwo się zatracić i zapomnieć na chwilę o codzienności. Można też przez przypadek nie dostrzec pewnych ważnych szczegółów na karcie dań. Tak było i w tym przypadku. Para zachęcona namowami kelnera wstąpiła do jednej z nadmorskich restauracji. Jessica wspomina, że już sam początek wydał jej się podejrzany. Kelnerzy byli wręcz natarczywi, ale to nie zniechęciło Jessicy i Adama. Para zamówiła dwa drinki i powiedziała, że zastanowi się nad wyborem menu. Nagle do ich stołu podszedł kelner z jedzeniem: krabem i sałatką. Para nie odmówiła posiłku, choć wcale go nie zamówiła. Przez grzeczność również nie zaprotestowała, co okazało się ogromnym błędem.

800 euro za posiłek.

Sponsorowane

Na zakończenie kelner przyniósł rachunek na niebagatelną kwotę 800 euro, czyli około 4 tysięcy złotych. Jakie było zdziwienie młodych ludzi, kiedy okazało się, że krab, którego przecież nie zamawiali kosztował 38 euro… ale była to cena za gram… Drink, który miał kosztować 25 euro kosztował, aż 100 euro, gdyż był wersją premium. Niezadowoloni i zniechęceni Brytyjczycy nie mieli innego wyjścia jak tylko zapłacić rachunek i opuścić restaurację. Jedno jest pewne, że był to ostatni raz w tym miejscu, które jak się okazało ma znacznie więcej nieprzychylnych komentarzy w sieci.

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane