w ,

Chcesz podróżować i zarabiać 5 tysięcy euro na miesiąc. Koniecznie wybierz ten zawód!

DaniloBueno, pixabay

Praca marzeń? Czy istnieje? Okazuje się, że tak. Możesz podróżować po całym świecie, zwiedzać, jeść w najlepszych restauracjach, a dodatkowo zarobić nawet 5 tysięcy euro.

Travel blogger, czyli bloger podróżniczy to najbardziej pożądana praca marzeń. Wystarczy podróżować i dzielić się informacjami dotyczącymi miejsca w którym aktualnie przebywasz. Wykonując ten zawód musisz lubić udostępniać posty w mediach społecznościowych i mieć dużo czasu na odpowiadanie swoim obserwatorom.

Sponsorowane

Na czym polega praca travel bloggera?

Nagranie zachodu słońca w Afryce, jedzenia w małej amerykańskiej restauracji, przeprawy statkiem w Azji i wyprawy na najwyższe szczyty w Europie. To tylko kilka z możliwości travel bloggera. Im bardziej różnorodnie tym lepiej. Brzmi łatwo i przyjemnie. Prawda? Praca ta jest jednak bardzo wymagająca. Przede wszystkim musisz super opanować działalność w social mediach. Wiedzieć jak fotografować, nagrywać i ciekawie opowiadać, aby ludzie chcieli cię obserwować. Opanować doskonale WordPressa i SEO. Musisz zawsze mieć czas, nastrój i mnóstwo dobrych chęci, żeby na twoim kanale ciągle coś się działo.

Sponsorowane

Ile możesz zarobić?

Zarabiasz głównie dzięki firmom, które chcą cię sponsorować. Zarobki różnią się od stopnia zaangażowania i wypromowania w sieci. Może to być kwota od 5 000 do 20 000 euro w skali roku, wszystko zależy od ciebie.

Zobacz również:

Sponsorowane
  • Miniatura:
  • DaniloBueno, pixabay

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane