w

Kim jest i jak wygląda żona Marcina Prokopa?

Kim jest żona znanego ze stacji TVN Marcina Prokopa, Maria Prokop? Kobieta mimo sławnego nazwiska raczej unika występów publicznych i zachowuje dystans od show biznesu. Tylko raz pokusiła się o udział w telewizji, gdzie opowiedziała o swojej chorobie i trudach leczenia. Znacznie bliżej jest jej do mediów społecznościowych, w których publikuje treści związane z jogą i prawidłowym oddychaniem, choć jak się okazuje, czasem potrafi również zaskoczyć.

Maria Prokop choruje na nerwicę napadowo-lękową. W programie „Miasto kobiet” przyznała, że „sama wyhodowała stres, który prawie zniszczył jej zdrowie i życie”. Spokój w chorobie pomogły jej osiągnąć treningi jogi, a także „wrzucenie na luz”. W jednym z filmików opublikowanych na Instagramie, gwiazda żartuje ze swojego brzucha i radzi Polkom, aby skończyły z jego nadmiernym wciąganiem.

Sponsorowane

Żona Marcina Prokopa na Instagramie

Konto żony Marcina Prokopa śledzi w sieci, aż 45 tysięcy obserwatorów. W ostatnim z filmików Maria tańczy przed obiektywem, oraz wciąga i wypuszcza brzuch, robiąc przy tym śmieszne miny. Filmik niesie za sobą przesłanie. Kobieta rzuca Polkom wyzwanie, aby w życiu odpuściły i spuściły powietrze z brzucha, aby „uwolniły swoje brzuchy”.

Kobiety!… Namawiam na wyzwanie! Puszczamy brzuchy! Koniec z tym napinaniem, wsysaniem, wciąganiem na siłę. Wolność brzuchom!

Sponsorowane

Negatywny wpływ na zdrowie wciągniętego brzucha

Ekspertka od jogi wyjaśniła kobietom jak zgubne dla naszego organizmu jest wciąganie brzucha.
Życie z ciągle napiętym brzuchem prowadzi do dysfunkcji oddechowych: spłycenia i skrócenia oddechu.

Przez te lata pracy z kobietami widzę jeden wspólny mianownik, kiedy chodzi o dysfunkcje oddechowe (…) Najczęściej nadmierne napięcie brzucha powoduje ograniczenia w przestrzeni oddechowej, oddech jest krótki i płytki, przenosi się wysoko w tułów i ogranicza się do toru piersiowego.

Poluzowanie brzucha poza pozytywnym wpływem na organizm ma też znaczenie psychologiczne. Ma uświadomić Polkom, że nie muszą być idealne i z każdym rozmiarem brzucha są tak samo piękne. Maria zaprosiła swoje fanki na zajęcia online w każdą niedziele o godz. 20-stej na których nauczą się kochać nie tylko swoje brzuchy, ale też całe ciało.

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane