w ,

Zagrała w lotto i wygrała 48 milionów. Co z pieniędzmi zrobi szczęśliwa 18-latka?

ibreakstock

Zwykły dzień stał się dla Juliette Lamour najszczęśliwszym dniem w życiu. Kanadyjka pierwszy raz zagrała w lotto i w grze lotto jackpot skreśliła cyfry warte 48 milionów dolarów kanadyjskich.

Najmłodsza Kanadyjka z tak dużą wygraną.

Sponsorowane

Juliette jest najmłodszą Kanadyjką z tak wysoką wygraną na koncie. Dziewczyna mieszka w Sault Ste w stanie Ontario. Kupon puściła zupełnie przypadkowo i nawet nie zawracała sobie głowy sprawdzaniem wyniku. Do momentu kiedy po mieście rozeszła się informacja, że wygrał ktoś miejscowy. Wyniki sprawdziła na telefonie komórkowym i nie mogła uwierzyć własnym oczom.

7 stycznia życie Juliette przewróciło się do góry nogami, ona jednak zachowuje niesłychany spokój. W wywiadzie przyznała, że owszem popłakała się na wieść o wygranej, ale mimo wszystko na razie nie skupia się na pieniądzach, a na dalszej edukacji. Kanadyjka niedawno zaczęła studia i chce zostać lekarzem.

Sponsorowane

Dziewczyna przyznała o czym marzy.

Juliette Lamour w wywiadzie wspomniała na co m.in. chce przeznaczyć wygrane środki:

„Latem, kiedy skończę szkołę, wybierzemy z rodziną kontynent i ruszymy na zwiedzanie. Chcę poznać różne kraje, ich historię, kulturę, spróbować potraw i posłuchać języków.”

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane