w

Michał Wójcik stracił ukochaną Janinę. Sąsiedzi zdradzili, jak sobie radzi

Michał Wójcik od lat bawił całą Polskę występując w kabarecie „Ani mru-mru”. Jednak obecna sytuacja życiowa sprawia, że ciężko mu kontynuować karierę. Żona mężczyzny zmarła dwa miesiące temu, a on sam nie może poradzić sobie z sytuacją. Zaniepokojeni sąsiedzi Michała Wójcika poinformowali, jak obecnie czuje się komik.

Nowotwór zabrał Michałowi Wójcikowi ukochaną żonę. Przez trzy lata kobieta walczyła z chorobą, a na jej leczenie uruchomiono specjalną zbiórkę pieniężną. Mimo że udało się zebrać kwotę w rekordowe trzy dni i podjęto próbę leczenia, Janina ostatecznie walkę przegrała. Żona Michała Wójcika odeszła 6 marca 2023 r. Po jej śmierci komik zamieścił na Facebooku przejmujący wpis:

Sponsorowane

„Wszystko, co zrobiłem i czego dokonałem, stało się nieważne”

Komik został sam z synem Michałem i musi na nowo ułożyć sobie rzeczywistość wokoło. Odejście Janiny Włudarczyk odbiło się na zdrowiu psychicznym artysty. O tym, jak sobie radzi, poinformowali ostatnio jego sąsiedzi.

Sponsorowane

Sąsiedzi Michała Wójcika zabrali głos

Pierwszym, który udzielił wywiadu po śmierci Janiny był dobry przyjaciel Michała- Bartosz Brzeskot. Mężczyzna poinformował, że jego kolega: „pomału otrząsa się z tej traumy”. Słowa przyjaciela potwierdzili sąsiedzi, którzy wyznali w „Rewii”, że mimo strasznej tragedii Michał stara się wrócić do życia i pracy oraz opiekować się dzieckiem. Według nich to właśnie praca i związane z nią obowiązki są najlepszą terapią dla artysty i ratują go przed depresją.

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane