w

Magdalena Ogórek perfidnie oszukana i wykorzystana. „Czuję się bezsilna…”

Magdalena Ogórek – znana z telewizji TVP padła ofiarą perfidnego oszustwa. Teraz gwiazda apeluje do swoich fanów o ostrożność. Co takiego się wydarzyło i w jaki sposób oszukano Magdalenę Ogórek?

Magdalena Ogórek swoją karierę zaczynała od polityki i startu w wyborach prezydenckich. Jednak po wyborach, w których zyskała jedynie 2,4% głosów zakończyła swoją przygodę polityczną. Gwiazda przez długi czas współtworzyła program z „W kontrze” z Jarosławem Jakimowiczem, a obecnie na stałe zadomowiła się w stacji TVP Info. Magdalena prowadzi programy tj. Plan Dnia, W Tyle Wizji, Minęła 20. Gwiazda jest zapraszana do wielu projektów w związku z czym media spekulują, że Ogórek może zarabiać 30-40 tys. złotych miesięcznie. Czy to właśnie tym kierowali się oszuści, wybierając ją, jako swoją ofiarę?

Sponsorowane

Perfidnie oszukano Magdalenę Ogórek. Co takiego się wydarzyło?

Nikt nie okradł dziennikarki bezpośrednio. Oszuści wymyślili inny sposób na zarobienie łatwych pieniędzy. Mianowicie wykorzystali wizerunek prezenterki do promowania nielegalnego projektu inwestycyjnego. Na banerze reklamowym znalazła się uśmiechnięta Magdalena Ogórek. Pod zdjęciem gwiazdy znalazł się zachęcający do inwestycji tekst:

Sponsorowane

„Projekt inwestycyjny z gwarancją zysku. 48 000 zł zysku w pierwszym miesiącu. Liczba miejsc ograniczona”

Magdalena Ogórek szybko zareagowała na informację o banerze z jej wizerunkiem i na Instagramie poinformowała, że padła ofiarą oszustów i nie ma z tym nic wspólnego. Dodała również, że czuje się bezsilna:

„Kolejny raz, wprawdzie już w zupełnej bezsilności przestrzegam Państwa, by nie nabierać się na podobne oszustwa”

napisała na swoim Instagramie
Sponsorowane

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane