w ,

Komu opłaca się praca w Walentynki? Ten jeden dzień w roku można zarobić lepiej, niż normalnie.

Lacheev, Getty Images

Przed nami święto zakochanych, zwane popularnie Walentynkami. W ten dzień wyjątkowo ważne są niektóre branże w których zarobki mogą okazać się znacznie większe, niż zazwyczaj. O jakich branżach mowa?

Pracownicy kwiaciarni, kurierzy, fryzjerzy, wizażystki i kelnerzy mogą się nastawić na ogrom pracy, ale też na duże zarobki. Jak wynika z badań PayPo, aż 66% Polaków świętuje 14 lutego. Większość z ankietowanych deklaruje w ten dzień wyjście do restauracji, dlatego branża restauracyjna i gastronomiczna może spodziewać się prawdziwego nawału klientów.

Sponsorowane

Polacy w Walentynki wydają średnio 50-200 zł.

Polacy wydają w Walentynki średnio 50-200 zł. Ze statystyk wynika, że większą kwotę na świętowanie wydają mężczyźni. Wśród popularnych prezentów znajdują się: kwiaty, czekoladki, ale też wyjścia do restauracji, Spa oraz wyjazdy weekendowe.

Sponsorowane

Pełne ręce roboty w branży kurierskiej.

W okresie święta zakochanych wzrasta liczba zamówień internetowych, dlatego pełne ręce roboty mają w tym czasie kurierzy, których stawka godzinowa wynosi ok. 17,5 do 22 zł netto oraz firmy zajmujące się pocztą kwiatową.

Przed romantyczną kolacją każda kobieta szczególnie zwraca uwagę na swój wygląd i korzysta z różnego rodzaju usług. Z tego faktu szczególnie cieszą się fryzjerzy, wizażystki i stylistki paznokci.

Sponsorowane
  • Miniatura:
  • Lacheev, Getty Images

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane