w

Kinga Rusin straciła 20 kg. Sprawdź na czym polega jej dieta.

Wikimedia Commons DGM007, Getty Images

Ma 52 lata i zachwyca swoją figurą. Kinga Rusin to znana dziennikarka i prezenterka, która chętnie publikuje posty w swoich mediach społecznościowych. W wielu z nich dzieli się poradami na temat aktywności i codziennego jadłospisu. Po jakie produkty sięga gwiazda, a które z nich całkowicie wyeliminowała?

Kinga Rusin zrzuciła 20 kg.

Sponsorowane

Kinga Rusin nie zawsze miała tak zdrową i szczupłą sylwetkę jak to jest teraz. Gwiazda przyznała na Instagramie, że udało jej się zrzucić aż 20 kg, a 10 lat temu nie wyglądała tak dobrze jak teraz. Okazuje się, że Kinga już od wielu lat nie je mięsa. Na decyzję o odrzuceniu tego produktu miała wpływ nie tylko sama troska o wygląd, ale też potrzeba ochrony środowiska. Dziennikarka wyeliminowała również przetworzoną żywność, mąkę i cukier.

„Niektórzy uważają, że jestem dobrym przykładem na to, że pomimo upływu lat można mieć dobrą figurę i skórę w naprawdę niezłej kondycji. 10 lat temu wyglądałam znacznie gorzej”

dodaje Kinga w mediach społecznościowych

Dieta dziennikarki oparta jest głównie na owocach i warzywach.

Sponsorowane

Obecnie dieta Kingi Rusin opiera się głównie na owocach i warzywach, a w życiu towarzyszy jej dużo ruchu. Gwiazda jeździ na rowerze, chodzi na basen i trenuje jogę. Dziennikarka doradza wszystkim odchudzającym spokój i cierpliwość w oczekiwaniu na efekty.

„Nie da się schudnąć, w zdrowy sposób, 15 kg w tydzień! To niemożliwe bez narażenia swojego zdrowia czy nawet życia! W odchudzaniu nie ma cudów! Nie ma cudownych „leków”. Działa dyscyplina we wdrażaniu odpowiednio dobranej przez lekarza czy dietetyka diety!”

radzi gwiazda

Od kilku lat Kinga Rusin nie pracuje już w programie śniadaniowym Dzień dobry TVN, a wraz z mężem dużo podróżuje. Na Instagramie co rusz pojawiają się nowe zdjęcia z wypraw w których gwiazda eksponuje swoją sylwetkę pozując w bikini. Do tej pory Kinga i jej partner Marek Kujawa odwiedzili m.in. Meksyk, Malediwy i Włochy.

Sponsorowane

Zobacz również:

Sponsorowane
  • Źródła:
  • kobieta.wp.pl Zewnętrzne źródło
  • Miniatura:
  • Wikimedia Commons
  • DGM007, Getty Images

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane