w ,

Katarzyna Cichopek pozuje w ręczniku i bez makijażu. Pokazała zbyt wiele?

Katarzyna Cichopek bez makijażu pozuje w ręczniku w łazience? Takim postem gwiazda zaskoczyła swoich fanów nadając relacje dotyczącą codziennej pielęgnacji. Kasia to gwiazda, która swoją przygodę z telewizją rozpoczęła od młodych lat, w serialu „M jak miłość”. W ostatnim czasie jej kariera mocno ruszyła do przodu.

Po rozstaniu z mężem kobieta stała się bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Liczba jej fanów na Instagramie stale rośnie i już liczy ponad pół miliona osób. Kasia ma już swoją linię perfum, a teraz założyła nowy biznes, którym jest linia kosmetyków pielęgnacyjnych. Trzeba przyznać, że aktorka doskonale wie, jak wykorzystać swoje 5 minut.

Sponsorowane

Katarzyna Cichopek bez makijażu pozuje w samym ręczniku w łazience

W ostatnim czasie konto Cichopek zalała fala stylizacji, a także relacji z podróży. Tym bardziej dużym zaskoczeniem okazał się ostatni post w którym Kasia pozuje w samym ręczniku w swojej łazience. Co więcej, aktorka pokazała się swoim fanom bez grama makijażu, co było szczególnie ryzykownym krokiem, gdyż hejterzy tylko czekają na takie smaczki.

Sponsorowane
Katarzyna Cichopek bez makijażu / Źródło: Instagram

Gwiazda korzysta z zabiegów medycyny estetycznej

Fani gwiazdy od razu zwrócili uwagę na nieskazitelną cerę kobiety. Geny to jedno, ale sama Cichopek wcale nie ukrywa tego, że korzysta z zabiegów w gabinecie kosmetycznym. W jednej z relacji Kasia pokazała zabieg laseroterapii, któremu się poddała. Laser kryształowy pozwolił się jej pozbyć drugiego podbródka, 'chomików’, poprawić owal twarzy i koloryt skóry. Pod postem pojawiła się zarówno krytyka jak i wiele pozytywnych komentarzy fanek, który doceniły nieskazitelną buzię Kasi.

Sponsorowane

Kasia i jej związek z Maciejem Kurzajewskim

Wielu fanów podkreślało, że Kasia 'kwitnie’ i że związek z Maciejem zdecydowanie jej służy. Przypomnijmy, że Kasia rozstała się z Marcinem Hakielem po 17 latach małżeństwa. Niedługo po rozstaniu w Internecie zaczęły się spekulację, że Kasia związała się z Maciejem Kurzajewskim. Spekulacje okazały się prawdziwe i w dniu swoich 40-stych urodzin Kasia potwierdziła krążące plotki. Na ten moment związek Kasi i Macieja kwitnie. Prowadzą wspólnie program śniadaniowy, a także dużo podróżują.

Sponsorowane

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane