w

Gwiazda „Gogglebox” w żałobie. „Nie nauczyłaś mnie, jak żyć bez ciebie”

Gwiazda Gogglebox w żałobie. Mowa o Arturze Kotońskim, który u boku swojej żony Agnieszki i syna występuje w programie „Gogglebox. Przed telewizorem”. Para potrafi swoim sposobem bycia poprawić humor widzom. Okazuje się jednak, że mężczyzna 18 marca poinformował fanów o śmierci bliskiej mu osoby. Wciąż nie może pogodzić się z tą stratą.

Zarówno Artur, jak i Agnieszka, stali się popularni właśnie za sprawą show – „Gogglebox. Przed telewizorem”. Oboje starają się wykorzystać czas, w którym są na topie i aktywnie prowadzą swoje profile w mediach społecznościowych. To właśnie tam dzielą się z fanami urywkami ze swojego życia prywatnego i zawodowego. Profil Agi na Instagramie śledzi ponad 300 tys. osób.

Sponsorowane
Instagram

Gwiazda Gogglebox w żałobie

Na profilu Artura Kotońskiego pojawił się 18 marca wzruszający wpis. Mężczyzna poinformował w nim o śmierci swojej matki.

Sponsorowane

Kochana Mamo 🖤❤ Nauczyłaś mnie wszystkiego, każda twoja lekcja jest najcenniejsza lekcja szacunek do ludzi, miłość, empatię i dobre serce zapisałem głęboko w mym sercu. Tak jak Ty Mamo kocham ludzi i wierzę, że świat jest piękny 🖤 Jednego mnie tylko nie nauczyłaś – jak żyć bez Ciebie 🖤 do zobaczenia

Kocham Cię MAMO [*]🖤❤

View this post on Instagram

A post shared by Artur Kotoński (@arturkotonski)

Sponsorowane

Agnieszka Kotońska o chorobie teściowej

W dniu 11 marca bieżącego roku, Agnieszka napisała po raz pierwszy w mediach społecznościowych o chorobie mamy Artura. Kobieta poinformowała, że to właśnie powód, dla którego wycofała się w ostatnim czasie z mediów. Jej rodzina przechodzi bowiem trudny okres.

„Kochani przepraszam wam, że nie odpisuje, nie udzielam się w komentarzach i ogólnie mnie mało. Są rzeczy ważne i ważniejsze! Wiecie, że nie użalam się nad sobą, skarżę, ale ostatnio przeżywamy trudny okres. Będę gotowa, to opowiem wam. Na razie to jest trudny temat. Jedyne, o co proszę, to o chwilę wytchnienia i zrozumienia. To też ten moment, gdzie wasza roześmiana Aga, która daje radość i powera na życia, usiadła. Każdy ma chwilę, gdzie chce iść z samym sobą na spacer i pozbierać myśli” – napisała Agnieszka.

Instagram

Zaledwie kilka godzin po publikacji posta, Aga udostępniła kolejną relację. Tym razem pokazała swoją twarz – na której widoczne były towarzyszące emocje. To właśnie wtedy ujawniła, że teściowa trafiła do szpitala. Zaapelowała również do swoich obserwatorów, aby pamiętali, co jest w życiu człowieka najważniejsze – mowa oczywiście o zdrowiu. Patrząc na nagranie widać, że Agnieszka jest wyraźnie przejęta stanem zdrowia mamy Artura.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane