w

Jak wygląda dziewczyna Marcina Hakiela? Tancerz w końcu pokazał jej twarz!

Wiadome jest, że nowa dziewczyna Marcina Hakiela ma na imię Dominika. Jak dotąd postać kobiety owiana była wielką tajemnicą. Tancerz ukrywał twarz swojej ukochanej. Jednak ostatnio postanowił uchylić nieco rąbka tajemnicy. Pokazał kobietę niemal w całej krasie.

Rozstanie Hakiela i Cichopek

Sponsorowane

W marcu zeszłego roku Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel ogłosili rozstanie. Para była ze sobą naprawdę długo. Wzięli nawet ślub, a owocem ich miłości jest dwójka dzieci. Mimo iż wydawało się, że stanowią szczęśliwe i zgrane małżeństwo, prawda okazała się być zdecydowanie inne. To, co widać w internecie, to często zaledwie ułamek tego, co dzieje się w prawdziwym życiu celebrytów. Po rozstaniu przyszedł czas na rozwód. Kasia w bardzo krótkim czasie potwierdziła, że spotyka się z Maciejem Kurzajewskim. Marcinowi więcej czasu zajęło dojście do siebie. Jak wspominał niejednokrotnie, chciał walczyć o związek z Cichopek, jednak ta nie miała podobnych celów.

Nowa dziewczyna Marcina Hakiela

Sponsorowane

Marcin związał się z tajemniczą Dominiką. Do tej pory stronił od pokazywania twarzy partnerki. Jednak ostatnio zrobił wyjątek. Razem z kobietą zabrali swoje córki do Muzeum Życia w PRL-u. Nie zabrakło oczywiście zdjęcia ze wspólnego wypadu. Dość wyraźnie widać na nim twarz Dominiki, która co prawda stoi bokiem. Oczy kobiety zasłonięte są zaś okularami przeciwsłonecznymi. Ale to, co rzuca się na pierwszy plan, to szeroki i szczery uśmiech.

Sponsorowane
Dziewczyna Marcina Hakiela / Źródło: Instagram

Związek Marcina i Dominiki

Jakiś czas temu tancerz zamieścił w sieci informację, w której wyjaśnił, dlaczego nie pokazuje twarzy swojej ukochanej. Zaznaczył, że jest to jej decyzja, którą on sam szanuje.

Moja Kobieta podjęła decyzję o niepokazywaniu twarzy, co nie znaczy, że czasem nie wstawię wspólnego zdjęcia. Żyję wg prostych zasad, pokazuje prawdę, co to uznam za stosowne do upublicznienia. Będę wdzięczny za nieatakowanie się na moim profilu, szanujmy się! Każdy ma prawo do swojej opinii, każdy żyje wg swoich wartości – podkreślał Marcin za pośrednictwem Instagrama.

W ostatnim czasie również Dominika zareagowała na liczne porównania fanów jej osoby do osoby Kasi Cichopek. „Drogie panie to jest piękne, gdy kobieta prawi kobiecie komplement, ale nie obrażajmy przy tym innych. Jesteśmy całkowicie różnymi kobietami, a każda z nas ma inne piękno”.

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane