w ,

Domowy botoks na zmarszczki. W swojej kuchni znajdziesz najlepsze kosmetyki, które potrafią zdziałać cuda.

LittleBee80, Getty Images

Wraz z wiekiem na naszych twarzach przybywa coraz więcej niechcianych zmarszczek. Próbując je wygładzić stosujemy najróżniejsze kremy i zabiegi pielęgnacyjne. Wydajemy fortunę na poprawę wyglądu skóry, a tak naprawdę najlepsze środki znajdziemy w lodówce.

Białko jajka jako domowa maseczka.

Sponsorowane

Okazuje się, że zwykłe jajko może zdziałać cuda jeśli chodzi o wygląd naszej skóry. Jajko posiada masę wartości odżywczych, które wspaniale działają na zmarszczki. Wystarczy, że oddzielisz żółtko od białka, a ubite wcześniej białko nałożysz tak jakbyś nakładała maseczkę. Pamiętaj o okolicy oczu, gdzie pojawiają się tzw. kurze łapki. Z tymi zmarszczkami białko również sobie poradzi.

Źródło: Serhii Panin, serhiipanin

Oliwa z oliwek hamuje proces starzenia.

Sponsorowane

Drugim świetnym sposobem na wygładzenie skóry jest zastosowanie oliwy z oliwek. Oliwa jest bogactwem przeciwutleniaczy, które neutralizują wolne rodniki i hamują proces starzenia. Dobrej jakości oliwa sprawdzi się rewelacyjnie jako produkt do masażu lub serum do twarzy. Możesz nałożyć ją bezpośrednio na skórę lub dodać do kremu, aby wzmocnić jego działanie. Jeśli chcesz zrobić masaż z użyciem oliwy, nałóż niewielką ilość produktu na skórę i masuj okrężnymi ruchami okolice najbardziej podatne na powstawanie zmarszczek. 5 minut dziennie wystarczy, aby zauważyć znaczną różnicę.

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane