w

Córka słynnego Boczka ze „Świata według Kiepskich” ma już 28 lat i jest kopią ojca

Dariusza Gnatowskiego już z nami nie ma. Popularny aktor zostawił po sobie dobre wspomnienia i wiele ról, w których możemy podziwiać kunszt tego fantastycznego aktora. Córka słynnego na całą Polskę Boczka jest jego prawdziwą kopią. Kim jest córka Gnatowskiego?

Dariusz Gnatowski został zapamiętany głównie z komediowej roli Boczka w serialu „Świat według Kiepskich”. Aktor ma na swoim koncie wiele ról m.in w takich filmach i serialach jak: „13 posterunek”, „Ferdydurke”, „Ogniem i mieczem”, „Miasto prywatne”, „Ekstradycja” i wielu innych. Dariusz dał się poznać nie tylko jako doskonały aktor, ale również kochający mąż i ojciec. Mężczyzna podkreślał ogromną rolę rodziny w swoim życiu, a jego dumą i oczkiem w głowie, była córka Julia.

Sponsorowane
Córka serialowego Boczka / Źródło: dobraplota.pl/ Facebook

Kim jest córka Boczka – Dariusza Gnatowskiego?

Julia Gnatowska urodziła się w 1995 roku i jest córką znanego aktora i Anny Wach. Od najmniejszych lat dziewczynka była prawdziwą kopią ojca i tak jest do dzisiaj. Dziewczyna nie poszła w ślady taty, ale tak jak i on pasjonowała się książkami i fotografią. Julia ukończyła studia historyczno-kulturalne na Uniwersytecie Jagiellońskim i zamieszkała w Krakowie. Bardzo przeżyła śmierć ojca między innymi dlatego, że nie zdążyła się z nim pożegnać. Po śmierci Gnatowskiego dziewczyna podziękowała wszystkim za wsparcie i słowa otuchy. Zaapelowała również do wszystkich zainteresowanych, aby zamiast kwiatów, serduszek i postów wspierali walkę z koronawirusem, który zabrał jej najważniejszą osobę w życiu:

Sponsorowane

„Dziękuję za słowa wsparcia i kondolencje od nas wszystkich. Tata niestety odszedł od nas wczoraj. Zmiażdżył go COVID. Proszę, uważajcie na siebie i swoich bliskich, czasem daleko znaczy bezpiecznie. Zamiast kwiatów, serduszek, łańcuszków i postów, jeśli macie możliwość, wspierajcie walkę z wirusem w Polsce – datkami, wolontariatem albo tylko dystansem, maseczką i płynem […] Dziękuję ekipie Szpitala im. Dietla i panom z karetki, niestety ja nie dojechałam na czas” – napisała tuż po śmierci ojca Julia Gnatowska.

pisała Julia

W tym roku mija trzecia rocznica śmierci aktora

Przypomnijmy, że aktor serialu „Świat według Kiepskich” zmarł niespodziewanie w 2020 roku w wieku 59 lat. Miał zapalenie płuc i ciężką niewydolność oddechową spowodowaną prawdopodobnie wirusem Covid. W tym roku mija trzecia rocznica śmierci aktora. W 2022 roku opublikowano książkę opowiadającą historię serialu i aktorów: „Świat według Kiepskich. Zwariowana historia kultowego serialu Polsatu”. W publikacji nie zabrakło obszernych informacji i anegdot dotyczących Dariusza Gnatowskiego, serialowego Arnolda Boczka.

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane