w ,

Karina Koch chwali się partnerem. Fani „Chłopaków do wzięcia” przerażeni

Karina Koch to jedna z ulubionych bohaterek programu „Chłopaki do wzięcia”. Dziewczyna chętnie publikuje posty w mediach społecznościowych i ma sporą grupę fanów, którzy udzielają się pod postami wrzucanymi przez bohaterkę. Tym razem na zdjęciu pojawił się również chłopak Kariny Koch.

Chłopak Kariny Koch – Karol

Sponsorowane

W Walentynki, 14 lutego, Karina zaskoczyła swoich fanów ogłaszając w swoich mediach społecznościowych, że jest szczęśliwie zakochana. Od tego czasu dziewczyna chętnie publikuje zdjęcia z obecnym partnerem. Pierwszy post bohaterki „Chłopaków do wzięcia” był nieco tajemniczy. Dziewczyna zamieściła fotografię, na której całowała się z jakimś mężczyzną, dopiero na swoim kanale na YouTubie przyznała, kim jest tajemniczy nieznajomy:

„Przedstawiam wam mojego kolegę Karola. Mamy walentynki (…). Jesteśmy tutaj, trochę romantycznie i czeka nas jeszcze fajny wieczór”

relacjonowała Karina
Sponsorowane

Fani oburzeni nowym postem dziewczyny

Ostatni post zamieszczony w sieci przez Karinę wzbudził dużo zamieszania. Na zdjęciu dziewczyna pozuje z nowym partnerem na basenie. Chłopak obejmuje Karinę ubraną w strój kąpielowy. Pod postem Karina zamieściła wiadomość:

„My po pływaniu. A jak Wam dzionek zleciał?”

pisała Karina

My po pływaniu 😁 A jak Wam dzionek zleciał? 🙃

Posted by Karina i Stefan Koch – rodzeństwo Koch on Thursday, March 23, 2023
Sponsorowane

Na Karinę wylała się fala negatywnych komentarzy

Poza pozytywnymi komentarzami, w których fani dopingują parę i ślą wyrazy wsparcia i uznania, na Karinę wylała się fala hejtu. Wszystko przez jeden drobny szczegół, który zwrócił uwagę obserwatorów. Karina pozuje do zdjęcia w stroju kąpielowych, a na jej stopach nie ma klapek i stoi na posadzce gołymi stopami. Fani bohaterki uznali to za niehigieniczne, ryzykowne i przestrzegli Karinę przed skutkami takiej lekkomyślności:

„Świetna figura, ale klapki szczerze zalecam, nie gołą stopą…”

pisała jedna z internautek

„Szczęścia i miłości wam kochani życzę! Karinka, klapki włóż, bo na basenach grzybicę można złapać od chodzenia po takiej 'wspólnej’ podłodze”

dodała inna obserwatorka
Sponsorowane

Jakiś czas temu Karia Koch przeszła swego rodzaju metamorfozę. Kobieta pozbyła się problemu, który sprawiał, że wstydziła się uśmiechać. Teraz ma piękne, białe i lśniące zęby.

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane