w

Agnieszka Chylińska ostro o Kubie Wojewódzkim. „Dwulicowy i kłamliwy”

Agnieszka Chylińska nie przebierała ostatnio w słowach i ostro wypowiedziała się o koledze – Kubie Wojewódzkim. Jednak dyskusję zapoczątkował król TVN-u, który jako pierwszy swoją wypowiedzią wyprowadził piosenkarkę z równowagi. Co takiego powiedział? Otóż zarzucił jej brak lojalności wobec samego siebie. Dokładniej rzecz ujmując chodziło o sytuację sprzed uwaga… 12 lat. To właśnie wtedy pożegnał się z programem „Mam talent!”. Agnieszka nie wytrzymała i odpowiedziała na zarzut Kuby na Instagramie. Zamieściła długi wpis, w którym opisała całą sytuację.

Wojewódzki wyciąga brudy z przeszłości

Sponsorowane

Przed nami kolejna wojna gwiazd? Wiele na to wskazuje. Wszystko przez słowa Wojewódzkiego w ostatnim odcinku jego programu. Jednym z gości był Piotr Gąsowski, który w geście solidarności z Katarzyną Skrzynecką, która pożegnała się z show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, również zrezygnował z pracy przy programie. W rozmowie to właśnie ta sytuacja stała się pretekstem do wyciągnięcia tematu z przeszłości. Mianowicie Kuba nagle powiedział przed kamerami:

Jak zadzwoniłem do Agnieszki i do Gosi, że odchodzę z „Mam talent”, to obie powiedziały: „Odchodzimy z tobą!”. A jak było później, to chyba wiemy… Ja nie wierzę w taką lojalność! — powiedział Wojewódzki.

Instagram
Sponsorowane

59-latek odniósł się do sytuacji, która miała miejsce w 2011 roku. Był wówczas jednym z jurorów w programie „Mam talent!”. W pewnym momencie celebryta zrezygnował z posady, nie tłumacząc nawet, dlaczego podjął taką decyzję.

Agnieszka Chylińska ostro o Wojewódzkim

Kiedy wypowiedź Kuby dotarła do Agnieszki Chylińskiej, kobieta nie zamierzała siedzieć bezradnie. Na Instagramie opisała dokładnie całą sytuację. Nie przebierała w słowach. Dosadnie dała odczuć koledze, co na ten temat myśli.

Instagram
Sponsorowane

O Twoim odejściu z programu Mam Talent dowiedziałam się z mediów. Ani się Chłopie ze mną nie pożegnałeś, ani nie powiedziałeś dlaczego. Dlatego — zarzucając mi nielojalność — po ludzku kłamiesz — napisała Chylińska.

To jeszcze nie koniec. W dalszej części wpisu Agnieszka opowiedziała o tym, jak Kuba zabiegał o to, żeby była gościem w jego własnym programie emitowanym przez stację TVN. Nawet kilka dni przed ostatnim odcinkiem, piosenkarka dostała kolejną propozycję pojawienia się na kanapie u Wojewódzkiego.

Instagram

Przychodziłam do Twojego programu na wyraźne Twoje zaproszenie. Wtedy było wszystko cacy, bo miałeś fajną oglądalność i taaak bardzo mnie lubiłeś. Jeszcze kilka dni temu dzwoniłeś do mojej agentki z pytaniem, czy mogę znowu do Ciebie wpaść. I wiesz? Pomyślałam: pójdę. Ale jak przeczytałam dzisiaj o mojej rzekomej nielojalności wobec Ciebie, to pomyślałam sobie, żeś dwulicowy i kłamliwy a Tatuś mi mówił, żeby od takich trzymać się z daleka. Idź i nie kłam więcej. PS. A może po prostu MIAŁEŚ ZŁY DZIEŃ ♥️.

Sponsorowane

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane