w ,

26-latka ostrzega: produkt ze sterydem wyżarł jej skórę.

shisuka

26-letnia Nicole Mackenzie przez pół roku stosowała środek ze sterydem, który miał jej pomóc w walce z nieestetyczną egzemą. Okazało się jednak, że produkt zamiast pomóc, okropnie ją oszpecił.

Lek ze sterydem miał pomóc, a wręcz wypalił dziewczynie skórę.

Sponsorowane

Lek ze sterydem miał wyleczyć jej twarz, a zamiast tego wręcz wypalił jej skórę. Załamana dziewczyna publikuje w Internecie nagrania w których przestrzega inne osoby. Na chwilę obecną jej skóra jest zupełnie pozbawiona bariery ochronnej i wymaga ciągłej pielęgnacji. Kobieta nakłada krem nawilżający co pół godziny, aby wytrzymać ból i pieczenie.

@nicolecmackenzie

Morning everyone! Hope everyone has a lovely Tuesday ❤️ Usual, I talk too much and barely fitted in a skin update 😂😂 I’ll update yous after a snooze 💤 #fyp #viral #tsw #topicalsteroidwithdrawal #eczema #methotrexate

♬ original sound – Nic 🌸

Na ten moment Nicole mieszka z mamą i zmaga się z depresją.

Sponsorowane

W związku z zaistniałą sytuację również stan psychiczny dziewczyny znacznie się pogorszył. Z pewnej siebie, wesołej dziewczyny stała się wstydliwą i zamkniętą w domu osobą. Ponownie zamieszkała ze swoją mamą, która pomaga jej poradzić sobie z chorobą. Bywają dni w których dziewczyna musi nakrywać skórę folią spożywczą, aby poradzić sobie z bólem. Dziewczyna nie nosi zwykłych ubrań, a prysznic jest dla niej bolesną koniecznością. Nie ma też mowy o wyjściu z koleżankami na plażę czy basen. Na chwilę obecną kobieta zażywa środki antydepresyjne i dzieli się w sieci swoimi problemami. Jak sama twierdzi przychylne i wspierające komentarze obcych ludzi są dla niej najlepszą formą terapii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane